ketvirtadienis, gruodžio 3 d.
Pykčio apimta auklė mirtinai užpurtė vaiką
tiesa.com

Londone nuteista auklė, kuri pripažinta kalta dėl nė metukų nesulaukusio vaikelio mirties. Mažylį ji pražudė nesuvaldžiusi pykčio priepuolio.

Old Bailey teismas Londono 34 metų Victoriai Tautz nuosprendį paskelbė tik ketvirtadienį, nors mažylis mirtinai sužalotas 2014-ųjų vasaros pabaigoje. Beveik trejų metų prireikė įrodyti, kad 10 mėnesių berniuko Joshua gyvybė užgeso dėl auklės kaltės.

Mažylis į vieną iš Londono ligoninių atvežtas iš sostinės Šiaurės, Haringey savivaldybės ribose esančio buto. Smegenų ir stuburo sužeidimus patyręs vaikas buvo be sąmonės ir nekvėpavo, nepaisant didžiulių medikų pastangų jis po 3 dienų mirė.

Nustatyta, kad berniukas buvo stipriai purtomas – įniršusi auklė tokiu būdu siekė jį nuraminti.

Kaltinamoji tai neigė ir sakė, jog vaikelis susižalojo nukritęs nuo jos nugaros, kai jie žaidė jodinėjimą arkliu. Tačiau ekspertai šią versiją paneigė – tokio pobūdžio sužeidimai nebūdingi vaikui nukritus iš nedidelio aukščio.

Auklė nuteista 4 metams nelaisvės.

Ją samdžiusi mažylio mama Pearl’a Paul vaiko prižiūrėtojai mokėjo 3,6 svaro sterlingo už valandą. Teismo proceso metu pripažinta, kad V. Tautz neturi reikiamų įgūdžių prižiūrėti tokio amžiaus vaikus, o supykusi nesugeba greitai atsistatyti į normalią būseną.

Kaltinamoji gynėsi, jog kūdikiai jai pykčio nekelia ir jos neerzina.

Britų pora savo nepilnametes dukras pardavė seksui su draugu

2017 06 02 07:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt