penktadienis, rugsėjo 25 d.
Rastas prieš du mėnesius dingusios L. Squire kūnas
tiesa.com
Twitter.com
Libby Squire

Mįslingai dungusios studentės ieškoję policijos pareigūnai patvirtino: Humber upės žiotyse rastos merginos kūnas – tai Libby Squire.

21-erių Hull universiteto studentė paskutinį kartą matyta ankstyvomis vasario 1 d. valandomis. Nuo tada apie ją nebuvo giirdėti jokios žinios, šalyje buvo paskelbta jos paieška.

Trečiadienį netoli Grimsby prieplaukos Humberside policijos pareigūnai rado merginos kūną. Jie patvirtino, kad tai – beveik du mėnesius ieškota L. Squire, rašo Bbc.com.

Artimiausiu met bus atliekamas skrodimas siekiant išsiaiškinti, kas nutiko merginai. Apie paieškos nutraukimą ir kūno suradimą jau informuota ir studentės šeima.

Paskelbus apie merginos dingimą, žmonės visoje šalyje įsijungė į jos paieškas, platino pranešimus, nuotraukas. Universiteto, kuriame mokėsi Libby, bendruomenė „sukrėsta netekusi tokios gabios studentės ir draugės“.

 [10800]

Sulaikytas įtariamasis

Šioje byloje kol kas yra vienas įtariamasis. L. Squire apgrobimu įtariamas 24-erių Pawelas Relowiczus vis dar yra sulaikytas.

Dingimo naktį, pasak detektyvų, L. Squire įsėdo į taksi automobilį prie „Welly Club“ muzikos klubo. Apie 23.30 val. jis atvežė merginą į studentų bendrabutį Wellesley Avenue. Manoma, kad į vidų įeiti ji nespėjo, mat prie durų rastas jos mobilus telefonas.

Po 10 minučių ji vaizdo stebėjimo kamerų buvo užfiksuota netoli suolelio Beverly gatvėje. Prie jos sustojo motociklo vairuotojas ir siūlėsi padėti. Ant šio suolelio merginos draugai, artimieji ir paieškoję dalyvavę asmenys dėjo atminimo gėles.

[TW=https://twitter.com/jameshoggarth/status/1108839087224557570]

2019 03 22 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt