pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Realūs atlyginimai 2018 m. JK nekils
tiesa.com

Jungtinės Karalystės (JK) ekonomistai, artėjant naujiesiems 2018 m., pozityviomis prognozėmis nesišvaisto. Pasak organizacijos „The Resolution Foundation (RF), ateinančiais metais šalies gyventojai nepajus jokio finansinio pagerėjimo, nes realūs atlyginimai nekils.

Niūrios ekonomistų prognozės pagrįstos infliacijos ir realių atlyginimų santykiu. Tai reiškia, kad žmonių atlyginimai, nors darbovietėse ir pakeliami, nebekyla taip sparčiai, kaip prekių ir paslaugų kainos.

Gali būti, kad 2018 m. JK gyventojai finansiškai patirs sudėtingiausius metus, tačiau, kaip teigiama RF prognozėse, geresni laikai vis dėlto ateiti turėtų dar kitais metais.

Tuo tarpu Anglijos centrinis bankas paviešino informaciją, kurioje teigiama, kad daugiau nei pusė JK gyventjų per ateinančius dvyliką mėnesių tikisi, kad jų atlyginimai nepadidės arba net sumažės, jei jie pasiliks tame pačiame darbe.

Tik vienas iš septynių asmenų teigė kitais metais laukiantis didesnio užmokesčio.

Gera žinia ta, kad šalyje mažiausiai uždirbantys asmenys sulauks minimalios algos padidėjimo, kuris šalyje bus pakeltas nuo balandžio mėnesio 4,3 proc. ir sieks £7,83.

2017 12 27 11:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt