trečiadienis, rugsėjo 23 d.
„Red Bull“ pasirinkimas: jaunas vietoj patyrusio
tiesa.com

„Red Bull“ komandą sezonui pasibaigus paliks Markas Webberis, o jo vieta tikrai tuščia neliks. Pamaina – Danielis Ricciardo, kuris šį sezoną atstovavo „Toro Rosso“ ekipai. Šis oficialus pranešimas nutraukė ilgą laiką viešumoje sklandžiusias spėliones, kas užims M. Webberio vietą.

Į tą pačią poziciją ilgą laiką pretendavo ir legendinis „F-1“ pilotas Kimi Raikkonenas iš „Lotus“, tačiau jo derybos su „Red Bull“ nutrūko.

Australas „F-1“ trasoje startavo ne taip ir seniai – 2011-ųjų viduryje komandoje HRT, o pastaruosius du sezonus atstovavo „Toro Rosso“ komandai.

Kaip pranešė žiniasklaida, derybos su K. Raikkonenu nutrūko neatsitiktinai – tuo metu komanda apsisprendė pasirinkti jauną, o ne patyrusį pilotą. „Galėjome pasirinkti patyrusį pilotą. Tokiu atveju būtume garantuoti, jog jis iš karto galės siekti aukščiausių rezultatų. Taip pat galėjome rinktis jauną lenktynininką, kuris bus tinkamai išugdytas ir ateityje galės varžytis aukščiausiu lygiu“, – aiškino „Red Bull“ ekipos specialistas Adrianas Newey.

Kalbėdamas su žiniasklaida jaunasis pilotas tvirtino, kad „Red Bull“ pasirinkimas jam didelis iššūkis ir kad jis supranta, jog kitą sezoną iš jo bus tikimasi pačių geriausių rezultatų.

2013 09 06 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt