ketvirtadienis, gegužės 19 d.
Rimtą gedimą patyręs lėktuvas stebuklingai nusileido Londone
tiesa.com

Londono Heathrow oro uoste sėkmingai nusileido lėktuvas, pakilimo metu pametęs vieną ratą, tačiau nei keleiviai nei pilotas nežinojo apie rimtą trūkumą.

Sekmadienio vakare iš Kanados didmiesčio Montrealio su 294 keleiviais pakilęs bendrovės „Air Canada“ lėktuvas „Airbus A330“ Londone nusileido pirmadienį ryte apie 8 valandą.

Ir tik tuomet pastebėtas rimtas trūkumas – milžiniškas orlaivis neturėjo vieno iš 8 galinių ratų. Nepaisant to, nusileidimas buvo sklandus.

Pradėjus aiškintis šio mįslingo incidento priežastį paaiškėjo, kad ratas nuo guolio atitrūko tuo metu, kai lėktuvas įsibėgėjo pakilimui. Ratas, kuris kainuoja apie 10 tūkst. svarų sterlingų, rastas įstrigęs tvoroje netoli Montrealio Pierre Elliott Trudeau tarptautinio oro uosto.

Kolegos Londone liko pasibaisėję kanadiečių aplaidumu ir spėja, jog paskutinis lėktuvo patikrinimas prieš skrydį nebuvo atliktas tinkamai.

Šiuo lėktuvu atgal į Kanadą iš Londono turėję keliauti žmonės buvo priversti laukti – skrydis atidėtas vienai dienai, kol orlaivis suremontuotas Jungtinėje Karalystėje.

[6806]

[6807]

[6808]

Britai nori daugiau kvalifikuotų imigrantų

2017 04 19 08:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt