sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Rūgštimi žmones žalojęs vaikinas nesulaukė aukos prašyto atpildo
tiesa.com

Nuosprendį už žmonių žalojimą rūgštimi Rytų Londono gatvėse išgirdo plėšikas, tačiau kai kurioms jo aukoms bausmė pasirodė per maža.

Praėjusių metų liepos 13-osios vakare Hackney savivaldybės ribose siaubą sėjo mopedu važinėjantys plėšikai, kurie savo aukoms papurkšdavo į veidą rūgšties ir atimdavo iš jų vertingus daiktus.

Tokiu būdu pagrobti 2 mopedai, dar keturi bandymai baigėsi nesėkmingai.

Kai kurie nukentėjusieji patyrė itin sunkias ir neatitaisomas traumas, vienam iš jų grėsė apakimas.

Tą patį vakarą policija sulaikė nepilnametį įtariamąjį, vėliau paaiškėjo, kad tai – Croydon’o gyventojas Derryck’as John’as.

Jaunuolis, kuriam šiandien yra vos 17-metų, pripažintas kaltu dėl 12 nusikaltimų: 6 žmonių sužalojimo panaudojant rūgštį, 2 apiplėšimų ir 4 bandymų apiplėšti.

Už tai jam praėjusią savaitę Wood Green karūnos teismas skyrė 10 metų laisvės atėmimo bausmę.

Šių metų pradžioje teisme parodymus davęs vienas iš nukentėjusiųjų – 33 metų Jabed’as Hussein’as sakė, kad tokį nusikaltimą įvykdęs asmuo neturėtų išeiti iš kalėjimo visą likusį gyvenimą.

„Norėčiau, kad jam būtų skirtas įkalinimas iki gyvos galvos. Jis nenusipelnė pasigailėjimo vien todėl, kad yra jaunas.

Jis sugadino 5 gyvenimus. Noriu matyti užrakintą už grotų visą likusį laiką. Ir kiekvieną kitą, kurie taip elgiasi“, – sakė Rytų Londono gyventojas, kuriam po užpuolimo rūgštis paveikė kvėpavimo takus, o traumos pasekmes vyras jaučia iki šiol.

Kartu su D. John'u sulaikytas 15-metis paauglys teisinių veiskmų savo atžvilgiu išvengė.

Praėjusiais metais Londone, ypač rytinėje jo dalyje, nusikaltimai panaudojant rūgštį buvo itin dažni. Šiuo metu tokių išpuolių banga yra nuslūgusi.

Košmariškas vakaras Rytų Londone – rūgštis gatvėse liejosi laisvai

2018 03 12 12:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt