trečiadienis, liepos 6 d.
Rusijos „fiurerio“ mylimosios – nuo žmonos iki šnipės
Alfa.lt
Twitter
Vladimiro Putino ir Hitlerio montažas

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas buvo vedęs tik vieną kartą, bet turėjo keletą meilužių. V. Putino mylimasias aprašo UNIAN.

Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas stengiasi neatskleisti savo asmeninio gyvenimo detalių, tačiau nuo smalsių žurnalistų mažai ką galima nuslėpti.

Vienintelė žmona

Rusijos prezidentas buvo oficialiai vedęs tik vieną kartą. 1983 metų liepos 28 dieną 30-metis V. Putinas vedė 25-erių Liudmilą Aleksandrovną Škrebnevą. Yra žinoma, kad jie susitiko teatre, kai V. Putino draugas pakvietė jį ir Liudmilą su drauge į spektaklį. Tada tarp jų kilo kibirkštis.

Pats V. Putinas ne kartą yra sakęs, kad jam patiko būti viengungiu ir daugiau nei trejus metus jis priešinosi santuokai su Liudmila. Pati moteris prisipažino, kad Vladimiras kartais su ja elgdavosi nemandagiai ir įžeidžiai. Tačiau jos meilė jam buvo stipresnė, ir būtent šio jausmo dėka jai pavyko su juo sukurti šeimą.

Santuokoje jie susilaukė dviejų dukterų Marijos ir Kotrynos. 2013 m. tapo žinoma apie V. Putino ir Liudmilos skyrybas. Vestuvės, kaip vėliau pastebėjo V. Putinas, nebuvo surengtos, todėl, anot jo, religinė skyrybų pusė nereikalinga.

Meilužės

V. Putinas dažnai patekdavo į žurnalistų akiratį vis su kita moterimi. Viena iš jų buvo gimnastė Alina Kabaeva. Gandai apie jų romaną sklando nuo 2008 m., nepaisant to, kad tuomet V. Putinas dar buvo oficialiai vedęs.

Be to, sklido gandai, kad jis turėjo nesantuokinį vaiką su A. Kabaeva. Dabar, per karą Ukrainoje, kurį paleido Rusija, A. Kabaeva su vaikais slapstosi Šveicarijoje. Tačiau nei gimnastė, nei Rusijos Federacijos prezidentas niekaip nekomentuoja savo santykių.

Kitas romanas – santykiai su boksininke Natalija Ragozina. Kartą jie pateko į paparacų objektyvus sambo turnyre.

Didžiosios Britanijos žiniasklaida taip pat ne kartą Rusijos prezidentui priskyrė romaną su Rusijos Federacijos žvalgybos „šnipe“ Anna Čapman. Mergina romano su V. Putinu nei patvirtino, nei paneigė.

Rusijos žurnalistai 2020 metais pradėjo kalbėti apie tai, kad Rusijos Federacijos prezidentas turi slaptą šeimą. Žurnalistai, remdamiesi savo šaltiniais, pažymėjo, kad V. Putinas galėjo susitikti su Svetlana Krivonogich, kurią, anot jų, jis gerai aprūpina.

V. Putino atstovas Dmitrijus Peskovas kartą yra sakęs, kad „kreivų kojų“ nepažįsta, todėl neverta tikėti šio romano tikrumu.

2022 03 25 15:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt