penktadienis, rugsėjo 30 d.
Rusijos politikui – visur tik priešai: siūlo atimti turtą iš emigravusių rusų
Alfa.lt
Scanpix
Sergejus Mironovas

Partijos „Teisingoji Rusija – už tiesą“ lyderis Sergejus Mironovas pasiūlė atimti iš Rusijos emigruoti nusprendusių rusų turtą, rašo „The Moscow Times“.

Jis sakė, kad tai galima padaryti vadovaujantis 2022 m. kovo 1 d. prezidento dekretu „Dėl papildomų laikinų ekonominių priemonių Rusijos Federacijos finansiniam stabilumui užtikrinti“. Pagal ją Rusijos piliečiai, „išvykę ar gyvenantys nedraugiškose šalyse, negali disponuoti savo nekilnojamuoju turtu Rusijoje“.

Kartu S. Mironovas siūlė neapsiriboti tik „nedraugiškomis“ valstybėmis ir taikyti priemonę visiems asmenims, išvykusiems į bet kurią šalį.

Partijos lyderis pridūrė, kad dabartinį Rusijos „gimtųjų turtuolių“ skrydį į užsienį laiko visuomenės apsivalymu. Jo nuomone, iš Rusijos gali išvykti tik „akivaizdūs išdavikai“ arba „nusikalstamu būdu įgytų turtų savininkai“.

„Nors vienas lengvai derinamas su kitu. Taigi tai, kad šie ponai mus atleidžia nuo savo buvimo, matau tik teigiamą momentą. Oras bus švaresnis“, – apibendrino jis.

„New World Wealth“ duomenimis, dėl karo Ukrainoje iki metų pabaigos iš Rusijos emigruos daug milijonierių. Toks greitas turtingų žmonių emigravimas dažniausiai būna prieš „šalies žlugimą“, sakė tyrimų centras.

Patinka mūsų portalo naujienos? Sekite Alfa.lt feisbuke. Norite matyti tik įdomiausias naujienas glaustai? Tuomet ieškokite mūsų „Telegram“ ir tviteryje.

2022 06 17 14:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt