sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Rusijos premjeras M. Mišustinas užsikrėtė koronavirusu
Alfa.lt

Rusijos premjeras Michailas Mišustinas ketvirtadienį pranešė, kad jam testu patvirtinta koronavirusinė infekcija COVID-19 ir kad jis izoliuosis, siekdamas apsaugoti kitus kabineto narius.

„Ką tik sužinojau, kad man atliktas koronaviruso testas yra teigiamas“, – M. Mišustinas sakė per vaizdo konferenciją su prezidentu Vladimiru Putinu.

V. Putinas išreiškė viltį, kad M. Mišustinas toliau nuotoliniu būdu aktyviai dalyvaus rengiant sprendimus, kuriais siekiama palaikyti šalies žmones ir verslą ištikus koronaviruso krizei.

„Noriu jums pasakyti, kad tikiuosi, jog toliau išliksite geros formos ir kuo aktyviausiai dalyvausite rengiant sprendimus, apie kuriuos kalbėjome, taip pat per šiandieninį pasitarimą“, – kalbėjo V. Putinas.

„Tai, kas dabar nutiko jums, gali nutikti kiekvienam – visuomet tai sakau, – sakė prezidentas. – Esate labai aktyvus žmogus, noriu jums padėkoti už iki šiol atliktą darbą.“

„Jūs ir vyriausybės nariai, prezidento administracija, kolegos iš prezidento administracijos, be abejo, priklausote ypatingos rizikos zonai“, – pridūrė jis ir palinkėjo M. Mišustinui kuo greičiau pasveikti.

M. Mišustinas pareiškė, kad vyriausybė toliau tęs darbą, o jis palaikysiąs ryšį. 

Premjeras užsiminė, kad saviizoliacijos laikotarpiu jį pavaduos vienas iš pavaduotojų. Juo paskirtas Andrejus Belousovas.

Taip pat M. Mišustinas kreipėsi į šalies gyventojus ir paprašė per gegužės šventes maksimaliai rimtai saugotis infekcijos ir likti namuose.

M. Mišustino spaudos atstovas Borisas Beliakovas, komentuodamas premjero užsikrėtimą koronavirusu, sakė, jog vyriausybės galva prezidentą apie savo ligą informavo iškart sužinojęs tyrimų rezultatus.

„Tiesioginis premjero bendravimas buvo apribotas jau prieš kelias savaites. Visi susitikimai ir pasitarimai vyko per vaizdo konferencijas arba telefono skambučiais. Kurie asmeniškai bendravo su premjeru, taip pat bus izoliuoti ir jiem bus atliekami papildomi testai“, - žurnalistams sakė B. Beliakovas.

Jo teigimu, premjeras saviizoliuosis vienoje iš medicinos įstaigų ir bus stebimas specialistų.    

2020 05 01 08:11
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt