penktadienis, liepos 1 d.
Rusų karys, pašiurpinęs pasaulį: kūdikį prievartavo ir nušovė, viską filmavo, nes įrašą ketino parduoti
Parengė Dominykas Griežė
Telegram
Aleksejus Byčkovas

Karą Ukrainoje pradėjusi Rusija kol kas pasižymėjo ne tiek pergalėmis mūšio lauke, kiek žiauriais karo nusikaltimais, kuriuos, tiesa, neigia. Tačiau kai kurie iš Ukrainoje įvykdytų nusikaltimų – tokie žiaurūs ir nežmoniški, kad net patys rusai negali į juos nereaguoti.

Rusų karių elgesys okupuotuose Ukrainos miestuose, ypač Bučoje ir Mariupolyje, privertė Vakarus prabilti apie vykdomą genocidą. Okupantai užimtose teritorijose žudė beginklius žmones, žagino ir prievartavo moteris bei vaikus.

Pastaruosius kaltinimus Rusijos valdžia neigia ir tikina, kad tai – pramanai ar ukrainiečių provokacijos. Bet vieną itin bjaurų nusikaltimą Rusijos valdžios struktūros pripažįsta – Pskove tarnaujantis Aleksejus Byčkovas praėjusį savaitgalį buvo sulaikytas, kai paaiškėjo, kad vyras Ukrainoje prievartavo vienų metų mergytę (kai kuriuose šaltiniuose teigiama, kad auka buvo berniukas), į ją šovė, o savo nusikaltimus filmavo.

Anot kelių šaltinių, šį įrašą 24 metų rusas ketino parduoti darknete, tamsiajame internete, kuriame beveik nevaržomai veikia pedofilų ir pornografijos svetainės. Tačiau A. Byčkovas vaizdo įrašą įkėlė į „Telegram“ platformą ir, tikėtina, išsiuntė dalinio draugams, kurie vyrą, kaip manoma, ir įskundė už nežmonišką nusikaltimą.

Praėjusį savaitgalį prasidėjęs incidentas sukėlė audras tiek Rusijoje, tiek ir likusiame pasaulyje – nors Rusija neigia, kad Ukrainoje jos kariai vykdo karo nusikaltimus, A. Byčkovas buvo areštuotas, o Vakarų ir viso pasaulio žiniasklaidoje naujiena apie nežmonišką nusikaltimą tarsi sprogo: A. Byčkovo istoriją aprašė britų portalai „Metro“, „Mirror“, taip pat Ukrainoje bei aplinkinėse šalyse veikiančios žiniasklaidos priemonės.

Socialiniuose tinkluose, ypač tviteryje, buvo surengta raganų medžioklė, kurios metu siekta išsiaiškinti, kas toks yra šis rusų kareivis, kur jis gyvena, kokia bausmė jam turėtų būti skirta. Tiesa, kaip skelbiama „Reddit“ diskusijų svetainėje, ši raganų medžioklė vyksta dviem kryptimis – netrūksta ir žmonių, kuriuos labiau domina pats vaizdo įrašas nei jį nufilmavęs monstras.

Paviešinti A. Byčkovą užsimoję internautai turi nedaug informacijos – žinoma, kad karys greičiausiai yra iš Stavropolio, gimęs 1997 m. gegužės 1 d.

Naujienų portalas „The Insider“ teigia, kad tai nebuvo vienintelis A. Byčkovo nusikaltimas – esą rusas turėjo nufilmavęs ir daugiau vaizdo įrašų, kuriuose smurtaujama prieš vaikus, tačiau kuo šis smurtas pasireiškia, nedetalizuojama.

2022 04 12 10:07
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt