ketvirtadienis, spalio 29 d.
Rūta Meilutytė keičia britą plaukimo trenerį
tiesa.com

Antradienį ilgametis Olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės treneris Jonas Ruddas pranešė, kad palieka Anglijos Plymouth Leander koledžo vadovo postą ir išsikrausto į Airiją, kur nuo šiol eis nacionalinės plaukimo federacijos vadovo pareigas.

J. Ruddas taip pat nebetreniruos ir 19-mets pasaulio čempionės Rūtos Meilutytės, kurios treneriu buvo pastaruosius septynerius metus.

„Natūralu, kad labai ilgėsiuosi darbo su Jonu. Per pastaruosius septynerius metus mes kartu labai daug patyrėme. Tikiuosi, kad ateityje dar pasitaikys progų kartu padirbėti ir žinau, kad į jį visuomet galiu kreiptis, jei prireiks patarimo ar paramos. Dabar įvertinius, ką noriu toliau daryti su savo plaukimo karjera. Jonui ir Airijos plaukimo federacijai nuoširdžiai linkiu kuo didžiausios sėkmės. Dėkoju Jonui už didžiulį mano gyvenime atliktą vaidmenį”, - sakė R. Meilutytė.

Šiuo metu R. Meilutytė daug laiko praleidžia gimtajame Kaune.

Šių metų Olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire plaukikė pasirodė ne taip gerai, kaip tikėtasi. 100 m plaukimo distancijoje Londono olimpinė čempionė finišavo septinta. Po tokio rezultato Lietuvoje pasipylė čempionės treneriui skirta kritika.

Plymouth mieste R. Meilutytė gyventi ir treniruotis pradėjo 13-kos metų ir per tą laiką pasiekė neįtikėtinas aukštumas.

R. Meilutytė yra vienintelė plaukikė iškovojusi visų „Didžiųjų turnyrų“ titulus: olimpinių žaidynių, jaunimo olimpinių žaidynių, FINA pasaulio suaugusiųjų (ilgajame ir trumpajame baseine) bei jaunimo čempionatų, pasaulio taurės ir Europos jaunimo bei suaugusiųjų (ilgajame ir trumpajame baseine) pirmenybių.

Lietuvei taip pat priklauso trys pasaulio rekordai plaukiant krūtine: ilgajame baseine – 50 ir 100 metrų rungtyse, pasiekti 2013-aisias Barselonoje, bei 100 metrų nuotolyje trumpajame baseine Maskvoje.

2016 11 29 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt