pirmadienis, spalio 26 d.
Rūta Meilutytė liko be medalio ir netvardė ašarų
tiesa.com

Ankstyvą antradienio rytą viso pasaulio lietuviai sugniaužę kvapą laukė Lietuvos olimpinės čempionės plaukusios Rūtos Meilutytės rezultato. Tačiau šis rytas atnešė liūdnų žinių ne tik geriausiai šalies plaukikei, tačiau ir visai Lietuvai.

100 metrų krūtine finale nugalėtoja tapo JAV atstovė 19-metė Lilly King, kuri netgi pagerino olimpinį rekordą – 1:04,93 min. Antroji liko 24-erių metų rusė Julija Jefimova (1:05,50 min.), trečioji – dar viena JAV atstovė Katie Meili (1:05,69 min.).

Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė liko septintoji. Po rungties sportininkei sunkiai sekėsi paslėpti savo pačios emocijas ir nusivylimą.

Kaip pranešė Delfi.lt, „Kodėl 100 metrų plaukimo krūtine finale liko tik septinta yra sunku pasakyti“, - su ašaromis akyse prie žurnalistų priėjusi kalbėjo lietuvė.

Žurnalistams supratus, kad 19-metė R. Meilutytė sunkiai sulaiko nusivylimą ir ašaras sportininkė sukniubo savo trenerio glėbyje, kuris kelias minutes ją guodė.

Rezultatas, kurį R. Meilutytė užfiksavo finale (1:07,32 min.), buvo blogesnis ne tik už atrankos ar pusfinalio plaukimus, bet net 3 sek. prastesnis už tą, kurį pademonstravo Londono olimpinėse žaidynėse, kuriose prieš keturius metus tapo olimpine čempione.

2016 08 09 07:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt