ketvirtadienis, spalio 29 d.
„Ryanair“ darbuotojai planuoja didžiausią streiką kompanijos istorijoje
tiesa.com

Rugsėjo 28 d. „Ryanair“ darbuotojai žada paskelbti streiką, kuris taptų didžiausiu šios skrydžių kompanijos istorijoje. Belgijos, Nyderlandų, Italijos, Ispanijos ir Portugalijos darbuotojai ketina 24 valandas boikotuoti savo darbdavį, dėl ko kyla grėsmė atšaukti šimtus skrydžių Europoje.

„Ryanair“ darbuotojai, įskaitant pilotus, antžeminius darbuotojus ir lėktuvo salonų įgulą, reikalauja geresnių darbo sąlygų ir siekia, kad jų darbo sutartys būtų grindžiamos įstatymais jų gyvenamosios vietos šalyse, o ne Airijoje.

Tačiau ilgai besitęsiančios diskusijos su kompanijos vadovybe kol kas neduoda apčiuopiamų rezultatų. Pasak darbuotojų profsąjungos atstovų, vadovai žada perrašyti darbo sutartis tik 2022 m., o patys darbuotojai siekia šį terminą paankstinti iki 2019 m. Penkių minėtų šalių darbuotojų profsąjungos paskelbė pareiškimą po susitikimo Briuselyje ir apkaltino oro transporto bendrovę teisės aktų nesilaikymu bei „įbauginimo politikos“ skatinimu.

Visa tai įvyko praėjus vos dienai po to, kai Airijos bendrovė buvo priversta atšaukti 150 iš 400 skrydžių į Vokietiją ar iš jos dėl to, kad šioje šalyje pilotai bei aptarnaujantis personalas taip pat paskelbė streiką.

Visgi grasinimai sukelti chaosą oro erdvėje pačių „Ryanair“ vadovų, panašu, negąsdina. Anot jų, rugsėjo 28 d. planuojamas streikas bus „nesėkmingas“.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 09 14 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt