ketvirtadienis, spalio 29 d.
„Ryanair“ pilotų streikas stabdys skrydžius
tiesa.com

Didžiausios pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotai artimiausiu metu planuoja streikuoti, dėl to gali būti atšaukta nemažai bendrovės skrydžių.

Beveik 100 bendrovėje dirbančių pilotų streikuoti žada liepos 12-ąją. Jie tokiu būdu išreiškia nepasitenkinimą „Ryanair“ planais kai kurių skrydžio įgulų perkėlimais tarp bazių Europoje ir Šiaurės Afrikoje, taip pat nesutarimų dėl darbo stažo skaičiavimo ir kasmetinių atostogų.

Bendrovėje šiuo metu dirba apie 300 pilotų, trečdalis jų turi sutartis, kiti – samdomi netiesiogiai. Būtent šiai grupei priklausantys specialistai ir rengia streiką.

Dėl to gali būti atšaukta nemažai skrydžių. „Ryanair“ žada kitą savaitę informuoti, kurios kelionės bus atidedamos arba anuliuotos.

Teigiama, kad tolimesniems skrydžiams streikas įtakos nepadarys, greičiausiai bus atšauktos kelionės tarp Jungtinės Karalystės ir Airijos. Keleiviams bus pasiūlyta persėsti į kitus „Ryanair“ ar skirtingų vežėjų lėktuvus tą pačią dieną arba keisti kelionės datą.

„Ryanair“ ir pilotams neradus bendro sutarimo pastarieji žada imtis dar griežtesnių priemonių ir netolimoje ateityje organizuoti dar didesnius streikus.

2018 07 05 07:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt