ketvirtadienis, spalio 29 d.
„Ryanair“ vėl stabdo skrydžius
tiesa.com

Kitą savaitę skelbiamas dar vienas pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotų streikas, dėl kurio bus atšaukti šimtai skrydžių, o kelionės planus teks keisti dešimtims tūkstančių žmonių.

Bendrovės darbuotojai Belgijoje, Portugalijoje ir Ispanijoje 48 valandų trukmės streiką pradės kitą trečiadienį, liepos 25-ąją. Jie nepatenkinti dabartiniu darbo apmokėjimu ir kitomis sąlygomis – darbdaviui pateiktas 34 reikalavimų sąrašas, jame prašoma „nuspėjamų darbo valandų“ ir „neversti darbuotojų atsidaryti sąskaitų Airijos banke“.

Neradus sutarimo dėl to geruoju, darbuotojai streikuoti nusprendė nepaisant to, kad dabar – atostogų pikas ir pats kelionių įkarštis, todėl streikas tiesiogiai palies apie 50 tūkst. keleivių, jau įsigijusių skrydžių bilietus.

Bus atšaukta iki 300 skrydžių, kuriomis kryptimis – kol kas neaišku, tačiau tikėtina, kad bus paveikti maršrutai, susiję su Ispanija ir Portugalija, šalimis, į kurias atostogauti traukia tūkstančiai.

Bilietus į atšauktus skrydžius jau įsigijusiems žmonėms „Ryanair“ siūlo alternatyvius skrydžius 7 dienas prieš liepos 25-26 dienas arba savaitę po jų. Taip pat siūloma grąžinti pinigus už bilietus.

Keleiviai, kurių skrydis atšauktas atostogų metu ir joms pasibaigus, gali likti viešbučiuose ir juose maitintis tol, kol „Ryanair“ ras būdą juos parskraidinti namo.

Oro linijų marketingo vadovas Kenny Jacobsas bendrovės vardu atsiprašė visų, kurių planai bus sutrikdyti ir teigė, jog darė viską, kad streiko būtų išvengta, o kaltę vertė darbuotojams.

„Jie puikiai uždirba – iki 35,7 tūkst. svarų sterlingų per metus, gauna iki 14 poilso dienų kiekvieną mėnesį, ligos išmokas, komisinius, aprūpinami uniformomis“, – vardijo darbo sąlygas „Ryanair“ bendrovės atstovas.

Tai jau ne pirmas bendrovės darbuotojų streikas šiemet.

„Ryanair“ pilotų streikas stabdys skrydžius

2018 07 19 09:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt