pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Rytų Anglijoje protestuos prieš imigrantus
tiesa.com

Skandalingai pagarsėjusi, nacionalistines pažiūras demonstruojanti organizacija rudenį žada surengti protestus prieš „augančią imigraciją“ Rytų Anglijoje “ regione, kuriame atvykėlių itin daug.

Anglijos gynybos lyga (English Defence League, EDL) tokį protestą planuoja surengti Bostone, Rytų Anglijoje spalio 1-ąją. Beveik kas dešimtas šio miesto gyventojas – imigrantas, tarp kurių gausu lenkų, lietuvių, latvių. Jie čia šaknis įleidę jau senokai, bendruomenės sugyvena taikiai.

„Demonstracija norime išreikšti rūpestį dėl didėjančios imigracijos. Reikia ją stabdyti, kitaip tai sunaikins mūsų miestus ir miestelius, kuriuose auga įtampa.

Taip pat norime paraginti vyriausybę pagreitinti išstojimą iš Europos Sąjungos“, – sakė EDL Lincolnshire’o grafystės padalinio atstovas Paulas Whiteside’as.

Tiesa, leidimas renginiui dar neišduotas, jį svarsto ir policija, mat ne viename ankstesniame EDL proteste užfiksuoti smurto protrūkiai. Šios organizacijos nariai garsėja nacionalistinėmis pažiūromis, ne tik smurto, bet ir turto naikinimu: savo jėgą ne kartą nukreipė į viešojo maitinimo įstaigas, automobilius, visuomeninius pastatus.

Ligšiol dauguma jų demonstracijų buvo skirta prieš musulmonus Jungtinėje Karalystėje.

„Būtina, kad demonstracija vyktų taikiai, nebūtų pažeistos žmonių teisės“, – EDL planus vertino Bostono policijos atstovas.

Jūroje nuskendo penki žmonės

Imigrantams iš ES šalių gali reikėti darbo leidimų

2016 08 26 07:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt