ketvirtadienis, kovo 4 d.
Rytų Londone į namą trenkė žaibas
tiesa.com

Trečiadienio vakarą, Upminsterio rajone, rytų Londone į pagyvenusios moters namą trenkė žaibas, – pranešė naujienų portalas standard.co.uk. Gaisrą gesino net keturios gaisrininkų brigados.

Tamsių dūmų debesys driekėsi ore virš degančio namo ir pasklido visoje Humber Drive gatvėje. Londono gaisrininkų brigada teigė, kad pagyvenusi moteris, kuri name gyveno viena, sužalojimų išvengė ir iš namo spėjo pasišalinti.

„Žaibo trenksmo smūgis buvo toks stiprus, kad mūsų pradaryti langai patys užsidarė, aš net pamaniau, kad kažkur sprogo bomba.“ – savo išgyvenimais dalinosi nukentėjusios moters kaimynas Kevinas Parkeris.

K. Parkeris pridūrė, kad svarbiausia, kad senolė sužalojimų išvengė, tačiau, pasak kaimyno, jai ši savaitė buvo itin bloga: keletą dienų prieš žaibo incidentą, moteris buvo užpulta prie pat savo namų durų. Du vyrai senolę sekė nuo banko, kuriame ji lankėsi. Moteris buvo apiplėšta. 

Greta žaibo incidento vietos gyvenančios moters teigimu, ji žaibo metu įkrovikliu krovė savo mobilųjį telefoną. Įvykus trenksmui įkroviklio gale pasirodė žiežirbos. Tai išgąsdino ne tik ją pačią, bet ir jos dvi dukreles. 

[843]

2015 08 06 12:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt