šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Rytų Londone prostitucijos imperiją sukūręs vyras įkalintas
tiesa.com

Vyras, sukūrės pelningą sekso imperiją Rytų Londone ir vertęs joje dirbti pažeidžiamas moteris, įkalintas trylikai metų.

Keletą bordelių mieste kontroliavęs Davidas Archeris versdavo merginas ir moteris juose gyventi bei teikti sekso paslaugas. Vyras taip pat apkaltintas ir prekyba žmonėmis bei trimis seksualiniais užpuolimais.

Iš užsienio atsivežęs moterų nuteistasis jas apgyvendindavo savo bordeliuose ar viešbučiuose. D.Archeris fotografuodavo moteris seksualiomis bei intymiomis pozomis, o vėliau nuotraukas naudodavo jų paslaugoms reklamuoti.

Apie šią veiklą policija sužinojo pernai, kai viena iš bordelio pasprukusi moteris pranešė apie kambaryje užrakintą kitą auką. Atvykus pareigūnams ir išlaisvinus nukentėjusiąją paaiškėjo, kad jos gyvenamoji vieta – bordelis. Pareigūnai išsiaiškino, kad D.Archeriui priklauso keturi nekilnojamojo turto objektai, kuriuose veikė seksualinių paslaugų suteikimo vieta. Plaistow, Forest Gate, Wanstead bei Fulham rajonuose nuteistasis buvo įkūręs bordelius.

Paskaičiuota, kad bendrai jo verslas vertas 16mln. svarų sterlingų. Drauge su D.Archeriu nuteistos ir jo bendrininkės – kompanijos buhalterė bei finansų ir bordelių administratorė.

2017 05 20 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt