pirmadienis, liepos 13 d.
Rytų Londono kavinėje dirbs tik buvę narkomanai
tiesa.com

Komikas Russellas Brandas Rytų Londone atidaro kavinę, kurioje dirbs tik buvę narkomanai. „The Trew Era Cafe“ duris atvers Nekilnojamojo turto agentūros patalpose, prie kurios aktorius surengė protesto akciją, išgelbėjusią gyventojus nuo priverstinio iškeldinimo.

Kavinė veiks kaip socialinė įmonė, kuri bus finansuojama už R. Brando asmenines pajamas, gautas už naujausią knygą „Revolution“. Kavinės savininkai tikina, kad tai bus organizacija, siekianti finansiškai paremti bendruomenę, o ne užsidirbti.

Socialiniuose tinkluose R. Brandas paskelbė, kad kavinėje dirbs tik nuo priklausomybių besigydantys darbuotojai, tačiau oficialiai tai nėra patvirtinta. Kavinės savininkai ieškodami darbuotojų paskelbė, kad pirmenybė bus teikiama abstinenciją išgyvenantiems narkomanams bei kitų priklausomybių kamuotiems, bet sveikstantiems asmenims.

Pernai interviu „Time Out“ žurnalui komikas pažadėjo, kad jo knyga skirta padėti kenčiantiems, o ne praturtėji jau ir taip turtingiems. „Pasižadu visą už ją gautą pelną investuoti į kavinę, kurioje dirbs tik sveikstantys narkomanai“, - aktorių citavo portalas standard.co.uk.

2015 03 27 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt