sekmadienis, liepos 5 d.
Rytų Londono priemiestyje lietuvę su vaiku užpuolė pamišelė
tiesa.com

Antradienį rytų Londono priemiestyje, Chigwello miestelyje įvyko incidentas, kuris sukėlė nemenką nerimą lietuvių bendruomenėje. Viduryje dienos gatvėje buvo užpulta su vežimėlyje miegančiu mažyliu gatve einanti lietuvė. Kaip vėliau paaiškėjo, tai ne pirmas toks atvejis.

Septintus metus Anglijoje gyvenanti Oksana gatve stumdama vežimėlį ėjo nieko neįtardama. Nors netoliese pastebėjo šunį vedžiojančią moterį, kaip pati pasakojo „Tiesai”, tuomet nieko blogo ar neįprasto dar neįtarė.

„Einant gatve palaidas šuo kelis kartus pribėgo prie mūsų, apuostė mano kojas. Šuo neatrodė agresyvus, tačiau kai išsukome į pagrindinę gatvę, jis pribėgo prie vežimėlio ir kurį laiką uostinėjosi aplink. Tuomet atkreipiau dėmesį į šuns šeimininkę ir iš jos laukiau kokios nors reakcijos”, - apie pirmą valandą dienos įvykusį incidentą pasakojo vis dar susijaudinusi Oksana.

Lietuvė prisiminė, kad pamačiusi savo augintinį prie vežimėlio nepažįstamoji pagaliu pradėjo daužyti į žemę. Oksana, pagalvojo, kad tai – būdas pasikviesti šunį. Tai darydama moteris vis artėjo, kol priėjusi tuo pačiu pagaliu iš visų jėgų pradėjo daužyti vežimėlį su jame miegančiu vaiku.

„Aš akimirksniu sureagavau ir iš visų jėgų stūmiau ją šalin. Kviečiausi praeivių pagalbos, ji mane su vaiku toliau puolė. Neatsimenu, kas įvyko tiksliai, tik žinau, kad su viena ranka laikiau vežimėlį, kad neišlėktų į gatvę, o su kita bandžiau gintis”, - siaubingas incidento akimirkas prisiminė Oksana ir pasidžiaugė, kad tuo metu lijo lietus ir vaikas buvo saugiai uždengtas, todėl užpuolimo metu nebuvo sužeistas.

Pasak pašnekovės, gana greitai sureagavo žmonės ir puolė į pagalbą. Tuo tarpu pati užpuolikė labai greitai pasišalino.

Oksanos nuomone, moteris buvo neadekvati, akivaizdžiai turinti psichinių sutrikimų. „Ji atrodė išsigandusi, iš veido atrodė, lyg aš ją puolu, o jinai ginasi”, - dėstė metų vaikelio motina, tačiau pripažino, kad jai svarbiausia, jog jos sūnus liko sveikas ir neišsigandęs.

Lietuvė užpuolikę apibūdino kaip juodaodę, apie 175-180 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo moterį. Moteris vilkėjo plačia juodai balta striuke su dideliu pūkuotu kapišonu. Šuo buvo ilgo kailio, juodai baltas.

Išgirdusi šią istorija atsirado ir dar viena nuo užpuolikės nukentėjusi lietuvė Jurgita. Tiesa, moteris teigė, kad ta pati juodaodė ją užpuolė dar prieš kelias dienas. Taip pat vežimėlį iš parko stumiančią Jurgitą užpuolikė griebė už gerklės. Lietuvei tuomet padėjo gatve ėję praeiviai.

Abi moterys dėl incidentų kreipėsi į Chigwello policiją, tačiau kol kad jokios informacijos apie tyrimą nesulaukė.

2016 11 02 08:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt