trečiadienis, birželio 3 d.
S. Vettelį jau nurašo ir tautiečiai
tiesa.com
Tiesa.com

Savaitgalį Silverstoune vykusiose F1 lenktynėse „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas finišavo trečias. O pirmasis komandos pilotas Sebastianas Vettelis, kovodamas dėl pozicijos su Maxu Verstappenu, sukėlė avariją, buvo už tai nubaustas teisėjų ir neiškovojo nė taškelio.

Vokietis atsiprašė varžovo už sukeltą avariją iš karto po lenktynių, tačiau įvykęs incidentas priminė, kad S. Vettelis jau ne pirmus metus daro grubių klaidų. S. Vettelio tautietis, buvęs F1 pilotas Ralfas Schumacheris mano, kad jei taip tęsis ir toliau, S. Vettelis „Ferrari“ komandoje praras prioriteto teisę.

„Jis daugkartinis čempionas. Tokių klaidų neturėtų daryti, – sakė legendinio Michaelio Schumacherio jaunesnysis brolis. – Sebastianas turėtų būti atsargus, nes gali labai greitai prarasti prioriteto teisę. Charlesas tikrai padarys viską, kad apsunkintų jam gyvenimą.“

Prieš lenktynes Silverstoune „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto yra sakęs, kad tam tikrose situacijose pirmenybė toliau bus teikiama S. Vetteliui. Po nesėkmingo pasirodymo Didžiosios Britanijos lenktynėse vokietis komandos draugą lenkia vos 3 taškais.

2019 07 17 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt