šeštadienis, spalio 24 d.
Sadistiški paaugliai už išpiltą gėrimą šešias valandas kankino penkiolikmetį, degino jo genitalijas
tiesa.com
Tiesa.com fotomontažas West Midlands Police

Trys paaugliai įkalinti dėl žiauraus smurto prieš penkiolikmetį, kurį jie prieš jį panaudojo už išpiltą gėrimą. Užpuolikai sužalojo berniuką peiliu, gesino į jo veidą cigaretes, žiebtuvėliu degino jo genitalijas. 

Iš viso trys sadistai paaugliai berniuką laikė uždarytą ir kankino šešias valandas. Jis patyrė daugybinius sunkius sužalojimus, durtines žaizdas bei itin sunkų nosies lūžį.   

Kyle Ashton paauglį užpuolė savo bute Highgate, West Midlands, įsiutęs, kad jo svečias ant grindų išpylė gėrimą.   

Berniukas pasisiūlė grindis išvalyti, tačiau Ashtonas reikalavo, kad jis grindis išlaižytų liežuviu, o vaikinui atsisakius išvertė jam ant galvos puodą užpilamų makaronų.   

Kuo labiau berniukas maldavo nustoti jį bausti, tuo žiauresni ir agresyvesni tapo jį supantys paaugliai.    Christopher Pyatt-Pierce, su auka atvykęs į butą prieš vidurnaktį, prisijungė prie kankinimų ir keliskart smogė aukai.   

Jo dvynė sesuo Lucy Pyatt-Pierce kurstė ataką, ragino įsiaudrinusius paauglius „išsilieti” ir viską filmavo savo mobiliuoju telefonu.   

Galiausiai iš berniuko buvo atimti drabužiai ir paryčiais jį, svirduliuojantį gatvėje, prisidengusį vienais marškinėliais, rado praeivis.   

Iš pradžių berniukas, bijodamas, kad vėl bus užpultas sakė, kad jį apvogė nepažįstami žmonės, tačiau vėliau nukreipė policiją Ashtono, Christopherio ir Lucy link.  

Ashtonas gavo aštuonis metus kalėjimo, Lucy - keturis, o Christopheris - du metus kalėjimo.    

2019 06 19 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt