sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Sadizmas sekso metu baigėsi moters mirtimi
tiesa.com

Birminghame griežtos bausmės sulaukė vyras, kuris, siekdamas pasitenkinimo, lytinio akto metu pasmaugė moterį.

Richardas Bailey (41 m.) nužudė Charlotte Teeling (33 m.) praėjus vos 6 valandoms nuo judviejų pažinties pradžios.

Vyras moterį sutiko vasario 23-iosios paryčiais prie vieno iš Birminghamo naktinių klubų ir parsivedė pas save į butą, o netrukus pora jau užsiėmė meilės žaidimais lovoje.

Negyvos Ch. Teeling kūnas čia ir rastas, o jos mirtį tiriantiems pareigūnams apklausiamas R. Bailey pareiškė, kad su velione seksu užsiėmė abipusiu susitarimu, moteris lytinio akto metu esą paprašė vyro suspausti jos kaklą siekiant aštresnių pojūčių.

Vis dėlto ekspertai nustatė, jog tokie veiksmai atlikti prievarta – šią versiją patvirtino sužeidimai ant velionės kaklo bei prie burnos: teigiama, kad R. Bailey sekso partnerę smaugė jėga, o kad ji nerėktų, užspaudė burną delnu.

„Šie veiksmai buvo atlikti siekiant savo pasitenkinimo“, – sakė nužudymo bylą nagrinėjęs teisėjas Patrickas Thomas.

Maža to, nustatyta, kad netrukus po 2 vaikų mamos Ch. Teeling nužudymo R. Bailey paėmė jos banko kortelę, kuria kelis kartus bandė atsiskaityti už prekes įvairiose parduotuvėse, kelis kartus jam pavyko.

Nagrinėjant bylą atsižvelgta ir į kitus faktus: kaltinamasis iki šio įvykio net 171 kartą buvo pažeidęs įstatymus, tarp ankstesnių jo nusižengimų buvo ir smurtiniai nusikaltimai, nukreipti išskirtinai prieš moteris.

Nusikaltimo padarymo metu R. Bailey laisvėje buvo lygtinai.

Vyrui pirmadienį skirta laisvės atėmimo bausmė iki gyvos galvos suteikiant teisę prašytis į laisvę tik po 29 metų. Teisiamasis nuosprendį išklausė be jokių emocijų, bylos nagrinėjimo metu jis savo kaltę neigė ir pasakojo, kad moteris užduso netyčia.

[TW=https://twitter.com/birmingham_live/status/1039259467945136129]

2018 09 12 15:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt