penktadienis, rugsėjo 18 d.
Šalia pradinės mokyklos aidėjo šūviai
tiesa.com

Antradienio rytą prie Liverpool mokyklos pasigirdę šūviai ne juokais išgąsdino į mokyklą ėjusius vaikus bei juos atvežusius tėvus. Kaip teigė express.co.uk., apie 9 val. ryto kaukėtas vyriškis ėmė šaudyti į šalia „Anfield Road” pradinės mokyklos stovintį automobilį.

Įvykio aplinkybės dar tiriamos, o sąmyšį sukėlusio vyro tapatybė nenustatyta. Anot policijos pareigūnų, per incidentą niekas nenukentėjo, tačiau viskas pasibaigti galėjo daug liūdniau. Liverpool miesto policijos vado Mark’o Harrison’o teigimu, į mokyklą ėję vaikai galėjo būti smarkiai sužeisti, todėl į įvykį būtina reaguoti rimtai.

Mokyklos direktorius Claire Drew Williams tvirtino, kad vaikų saugumui grėsmės nėra, o apie ryte prie mokyklos vykusį incidentą jis nebuvo informuotas. Švietimo įstaigoje pamokos vyko įprastine tvarka.

Pranešama, kad šūvius paleidęs vyriškis yra baltaodis, jis dėvėjo pilką megztinį bei juodą švarką. Policijos pareigūnai prašo atsiliepti įvykį mačiusius asmenis. Gyventojai skatinami įsitraukti į šio įvykio tyrimą, nes tai padės užtikrinti didesnį saugumą ateityje ir neleis pasikartoti tokiems įvykiams.

2015 11 25 07:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt