antradienis, birželio 15 d.
Šalia Stratfordo McDonald’s mirtinai subadytas penkiolikmetis buvo jaunoji futbolo žvaigždė
tiesa.com
twitter nuotrauka

Vakar, apie 16:20 vietos laiku vos penkiolikos metų amžiaus jauno, ambicingo futbolininko, kuriam specialistai pranašavo karjerą aukščiausiose futbolo lygose, gyvybė užgeso prie Londono Stratfordo rajone esančios McDonald’s užkandinės.

Mokyklinio amžiaus vaikinas buvo užpultas peiliu ir jo patirti sužalojimai buvo mirtini. Policijos pareigūnai teigia, kad Stratford Broadway kelyje rytų Londone įvykęs užpuolimas - beširdiškas ir šokiruojantis.  

Baptista buvo St Bonaventure’s mokyklos mokinys, neseniai pradėjęs žaisti Ultra Elite Youth FC komandoje, rungtyniaujančioje Echo Junior futbolo lygoje.  

Vaikinas, kenčiantis dėl kritinių sužalojimų, padarytų peiliu, prie McDonald’s buvo rastas apie 15:20 vietos laiku, įvykio vietoje dėl jo gyvybės medikai kovojo valandą, tačiau nieko nebegalėjo padaryti ir jaunosios žvaigždės gyvybė užgeso.  

Futbolo klubas Mindset FC, kuriame anksčiau žaidė berniukas, pabrėžė koks baisus yra šiųmetis Londono gyvenimas dėl nevaldomos „pelių epidemijos” ir pažadėjo susisiekti su vaikino šeima ir kitais futbolo klubais ir visomis išgalėmis padėti jaunuolio šeimai išgyventi šį skaudų įvykį.  

Policija vykdo įvykio tyrimą ir prašo visų įvykio liudininkų su jais susisiekti telefonu 101.

2019 10 11 11:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt