penktadienis, spalio 2 d.
Šalia studentų bendrabučio Wembley padurti du jaunuoliai
tiesa.com
twitter nuotrauka

Peiliais ginkluoti užpuolikai ginklais ėmė mosuoti prie Wembley esančio bendrabučio žinomo Grand Felda vardu. Šiame studentų bendrabutyje gyvena Westminster universiteto, City universiteto, Middlesex universiteto ir kitų aukštųjų mokyklų mokiniai.

Abu jaunuoliai kovoja dėl savo gyvybių, po to, kai buvo užpulti šalia šio bendrabučio. Pasak policijos jie išvežti į ligoninę šiaurės vakarų Londone.

Pranešama, kad Grand Felda bendrabutis dėl įvykio buvo evakuotas.

Vienas iš įvykio liudininkų socialinio tinklo twitter paskyroje teigė: „abu padurti jaunuoliai pasislėpė pastate ir prašė darbuotojų pagalbos”.

Twitter nuotrauka

Nėra žinoma, ar padurti vaikinai yra studentai, jų amžius - apie 20 metų.

Policija į įvykio vietą buvo iškviesta 20:21 vietos laiku. Abu nukentėjusieji buvo nugabenti į ligoninę. Jų būklė - kritinė.

Policija prašo visų apie įvykį informacijos galinčių suteikti žmonių bei įvykio liudininkų su jais susisiekti trumpuoju numeriu 101, įvykio kodas CAD7391/01APRIL, taip pat galima skambinti anoniminiu numeriu 0800 555 111.

Twitter nuotrauka

Susijaudinusi studentės mama komentavo situaciją: „siaubingos žinios - mano dukra gyvena minėtame bendrabutyje. Man tikrai baisu. Užpuolimai peiliais Londone tikrai nebekontroliuojami.”

Įvykio vieta atitverta policijos užkardais, sulaikytųjų nėra.

Įvykis neramina, nes šis bendrabutis yra laikomas prestižiniu ir jo teritorija - gerai saugoma.

Twitter nuotrauka

2019 04 03 11:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt