pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Savivaldybė sunaikino vyro BMW
tiesa.com

Kol vieno Velso miesto gyventojas gulėjo ligoninėje, vietos valdininkai be jokios priežasties konfiskavo jo automobilį ir jį sunaikino.

Itin aplaidų savivaldybės darbą įrodanti istorija įvyko 2016 metų lapkritį Flintshireo mieste. Greta gyvenamojo namo stovėjusį automobilį BMW 323 valdininkai palaikė nenaudojamu, konfiskavo jį ir atidavė sunaikinimui.

Tuo metu automobilio šeimininkas gulėjo ligoninėje dėl kojos traumos. Ten 3 praleidęs ir namo grįžęs vyriškis ėmė ieškoti mašinos – kreipėsi į policiją. Tik tuomet ir paaiškėjo neįtikėtinai aplaidus biurokratų darbas.

Pasirodo, jie net nesivargino aiškintis, kam BMW priklauso ir nusprendė, kad tai šeimininkų apleista transporto priemonė, kurią reikia sunaikinti.

Tačiau iš tikrųjų mašina buvo registruota kaip naudojama sportui. Savininkas ją 2004 metais įsigijo už 14 tūkst. svarų sterlingų ir dar kelis tūkstančius investavo į variklio bei stabdžių sistemos patobulinimus. Maža to, vyras tikina, kad automobilio bagažinėje, prieš jį sunaikinant, buvo apie 2 tūkst. £ vertės įrankiai.

Savininkas kreipėsi į vietos savivaldybę ir pareikalavo atlyginti nuostolius, tačiau biurokratai kratėsi atsakomybės ir net nežadėjo jokių kompensacijų.

Tik įsikišus teisininkams vyras išsikovojo 2750 svarų sterlingų vertės žalos atlyginimą.

Ši istorija taip pat privertė tobulinti patikros tvarką – nuo šiol be šeimininkų viešose vietose likę automobiliai turėtų būti tikrinami žymiai atidžiau.

2018 10 17 14:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt