šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Seksas tris kartus per savaitę ir nuomos mokėti nereikės: kaip būsto savininkai naudojasi jaunimu?
tiesa.com
Pixabay.com

Būstą nuomojantys jų šeimininkai nusitaikė į jaunas nuomininkes, iš kurių už galimybę gyventi jiems priklausančiuose butuose ir namuose prašo sekso.

Viena užsislaptinusi žurnalistė užfiksavo, kaip būsto savinininkas iš rytų Sasekso, Hove iš jos vietoje nuomos reikalavo tris kartus per savaitę užsiimti seksu. Tokias sąlygas būsto savinininkas išdėstė trumposiose žinutėse.

Manydamas, kad žurnalistei yra 22-eji, vyras sakė: „Būk kaip ir mano mergina arba už butą mokėsi 500-700 svarus sterlingų. Tiesiog noriu linksmybių ir horizontalios aktyvios veiklos. Ar mylėsiesi su manimi?“

Vyras, įkopęs į penktą dešimtį, prieš susitikimą su žurnaliste reikalavo jos atsiųsti „seksualias“ nuotraukas. „Noriu pamatyti, ką gausiu“, – teigė jis.

Merginai atsisakius tai daryti, vyras jai atsiuntė savo paties nuotrauką, kurioje jis vilki „Manchester United“ marškinėlius, ir tikino, kad išsinuomoti kambarį be jos nori dar aštuonios moterys.

„Tos merginos, jos žino, kaip sunku yra rasti būstą ir jos maldauja, ištisai maldauja. Tai gėdinga. Po velnių. Tai, ką jos man siūlo, yra neįtikėtina“, – žurnalistei sakė jis.

Po daugiau nei savaitę trūkusio susirašinėjimo būstą nuomojantis vyras susitiko su užsimaskavusia žurnaliste ir pasisiūlė jai „aprodyti gyvenvietę“, tačiau jai atsisakius, jis patikino puikiai žinantis, kad „ji nori tai padaryti, bet tuo pačiu ir bijo“ ir pridūrė, kad mergina „gali labai daug netekti“.

Šis būstą nuomojantis vyras – tik vienas iš aštuonių sekso vietoje nuomos prašančių asmenų, su kuriais susisiekė laikraščio „Sunday People“ žurnalistai.

Nepaisant to, kad toks sekso reikalavimas nėra teisėtas, nemažai žmonių vis dar būtent tokiu būdu bando suteikti pastogę jauniems ir pažeidžiamiems asmenims.

Hove miesto atstovas parlamente Peteris Kyle’as reikalauja dar labiau sugriežtinti šį įstatymą: „Nesu teisėjas, bet atrodo, kad šis būsto šeimininkas yra seksualinis nusikaltėlis, kuris pasinaudoja jaunų žmonių pažeidžiamumu. Jaučiuosi labai blogai, kai tokie dalykai vyksta mano atstovaujamoje bendruomenėje. Kai policija gatvėje pamato sąvadautoją, jis yra sulaikomas. Tačiau mes turime tokias platformas kaip „Craigslist“, kuriose žmonės taip pat elgiasi kaip sąvadautojai ir pelnosi iš prostitucijos bei jaunų žmonių seksualinio išnaudojimo. Noriu, kad šis tinklalapis būtų užblokuotas tol, kol nebus paaiškinta, kaip bus apsaugoti jo naudotojai.“

Pasak pernai atliktos „Yougov“ apklausos, daugiau nei 250 tūkst. moterų per pastaruosius penkerius metus sulaukė pasiūlymų nemokėti arba sumažinti nuomą mainais į seksą.

2019 05 21 05:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt