šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Seksu su partnere užsiiminėjęs britas iškrito iš balkono
tiesa.com
Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Prancūzijoje atostogavęs britas šiuo metu yra gydomas vietinėje ligoninėje po to, kai „aistringo sekso“ metu jis iškrito pro balkoną, praneša „Daily Mail“.

30-metis su partnere iškrito iš 3,6 m aukščio atostogoms išsinuomoto būsto šiaurės Kanuose balkoną. Persisvėrus per turėklus, pora nukrito ant gatvės.

Netrukus jiems buvo iškviesta skubi medicinos pagalba. Britas nugabentas į ligoninę. Jo būklė kritinė, o jo 28-erių kanadietė partnerė buvo „sužeista, bet jos būklė stabili“. Manoma, kad rimtesnių traumų ji išvengė nukritusi ant brito.

„Praeitą naktį buvo pastebėta nuomojamo būsto balkone besimylinti pora. Juodu užsiėmė išties aistringu seksu, kai netikėtai nukrito į apačioje esančią gatvę. Kaimynai netrukus iškvietė skubią pagalbą“, – sakė įvykio tyrėjas.

Pareigūnai siekia išsiaiškinti ar prieš nelaimingą incidentą buvo vartojamas alkoholis ar narkotikai.

Pranešimų apie sužeistus iš balkonų iškritusius britų turistus vis daugėja. Dažniausiai nelaimingi atsitikimai fiksuojami Ispanijos kurortuose, kur ilsisi daug jaunų vaikinų ir merginų, vakarais padauginančių alkoholinių gėrimų.

Šios vasaros pradžioje viešbučių vadovams buvo siūloma iš Britanijos atvykstantiems turistams neskirti kambarių, kuriuose yra balkonai su žemesniais nei 1 m turėklais po to, kai iš panašaus balkono pernai Magalufe iškrito trys britai.

Tokių nelaimingų atsitikimų padažnėja atostogų sezono piko metu.

2019 08 19 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt