sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Seksualiniai nusikaltimai: vis dažniau įkliūva mokytojai
tiesa.com

Rekordiškai daug mokytojų Jungtinėje Karalystėje pašalinti dėl seksualinių nusižengimų mokyklose. Trečdalis pernai atleistų mokytojų buvo nušalinti dėl šios priežasties.

Atskleista, kad toks mokytojų skaičius – didžiausias per pastaruosius trejus metus. Per praėjusius penkerius metus nuo darbo dėl seksualinių nusižengimų nušalinta daugiau mokytojų, nei dėl alkoholio, narkotikų vartojimo ar smurto kartu sudėjus.

Kai kuriais atvejais, naudodamiesi mobiliomis aplikacijomis telefonuose mokytojai mokiniams siuntė nepadorias nuotraukas. Vaikais besirūpinanti labdaros organizacija NSPCC šiuos duomenis vadina įspėjančiais ir turinčiais neigiamos įtakos išnaudojamų vaikų pasitikėjimui aplinkiniais.

Portalo independent.co.uk gauti duomenys rodo, kad per pernai ir šiemet 42 mokytojai buvo nušalinti ir nubausti dėl seksualinių nusižengimų.

Teisme atsidūrė mokytojai, prašę vaikų atsiųsti intymių savo nuotraukų, siuntę jiems savąsias, laikę vaikų pornografijos, siūlę užsiimti virtualiu ir realiu seksu ir kitaip priekabiavę bei išnaudoję mokinius.

Dažniausiai dėl seksualinių kaltinimų nubausti mokytojai ne tik netenka darbo, bet ir praranda teisę į šią profesiją ir bet kokią galimą vėlesnę veiklą su nepilnamečiais.

2017 07 10 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt