Sensacija: Dominikos Respublikai nusileidę vokiečiai atsidūrė ant prarajos krašto
tiesa.com
FIBA
Dennisas Schroderis

Galimais Lietuvos rinktinės varžovais antrajame pasaulio čempionato etape turėję būti vokiečiai savo kelionę Kinijoje gali baigti kur kas anksčiau, nei galvojo.

Antrosiose G grupės rungtynėse Denniso Schroderio vedama Vokietijos rinktinė sensacingai 68:70 nusileido Dominikos Respublikai ir į kitą etapą gali prasmukti tik stebuklo pagalba.

Pirmajame ture prancūzams nusileidę vokiečiai dabar turi laukti itin menkai tikėtino scenarijaus: jiems ne tik paskutinėse rungtynėse reikia nugalėti Jordaniją, bet ir laukti šios komandos pergalės prieš Prancūziją šiandien bei Dominikos Respublikos rinktinės laimėjo prieš prancūzus ketvirtadienį.

Būtent G grupės komandos antrajame etape kausis su H grupės, kurioje žaidžia ir lietuviai, rinktinėmis. Iš viso iš abiejų grupių į ketvirtfinalį žengs tik dvi komandos.

Rungtynėse prieš Dominikos Respubliką vokiečiai ilgą laiką pirmavo ir turėjo 9 taškų pranašumą, tačiau paleido varžovus į priekį ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai atsiliko 52:60. Nors tuomet varžovai iš Amerikos žemyno taškų nepelnė beveik penkias minutes, o vokiečiai spurtavo 10:0 ir perėmė iniciatyvą (62:60), Dominikos Respublikos atstovai tiksliau žaidė rungtynių pabaigoje.

Vėl susigrąžinę persvarą (69:63), Amerikos atstovai likus žaisti minutę turėjo 2 taškų pranašumą - 70:68.

Nors patys Dominikos Respublikos krepšininkai pelnyti taškų nesugebėjo, netikslūs buvo ir vokiečių bandymai – kelis sykius prametė D. Schroderis, o lemiamo tritaškio aidint sirenai nepataikė Danilo Barthelis ir Dominikos Respublikos žaidėjai viduryje aikštės šoko pergalės šokį – jiems ši pergalė atvėrė kelią į kitą etapą.

Vokietija: Dennisas Schroderis 20 (5/18 metimai, 9/12 baud., 7 rez. perd.), Danielis Theisas 12 (6/16 metimai, 8 atk. kam., 5 per. kam.), Maodo Lo 10.

Dominikos Respublika: Victoras Lizas 17 (7/14 metimai), Eloy Vargasas 16 (7/10 dvit.), Ronaldas Robertsas 10.

2019 09 03 11:00