penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Serijinis prievartautojas Josephas McCannas grasino sukapoti pagrobtą keturiolikmetę mergaitę
tiesa.com
facebook nuotrauka

J. McCannas kaltinamas dviejų 14-mečių mergaičių pagrobimu. Prievartautojas jas įsitempė į savo automobilį Konglete. Vėliau tą patį automobilį jis sudaužė, kai jį ėmė persekioti policija.

Įtariamas serijinis prievartautojas Josephas McCannas grasino „sukapoti“ 14-metę. Tądien jis jau buvo užpuolęs septynias aukas.

Automobilį Fiat Punto J. McCannas tą pačią dieną pavogė iš 71-erių moters.

Lemtingąją dieną J. McCannas įvykdė tikrų tikriausią žaginimo maratoną. 

A

nkstyvomis gegužės 5 dienos valandomis jis buvo surišęs motiną ir bandė priversti jos 11 ir 17 metų amžiaus vaikus mylėtis tarpusavyje.

Vėliau tą pačią dieną jis juodame „Fiat Punto“prievartavo pensininkę, kuriai ir priklausė transporto priemonė. Vėliau jis pagrobė 13-metį. Tuomet jis aptiko dvi 14-metes drauges.

Pagrasinęs sukapoti jas mačete, jei jos jo nepatenkins, įtempė į automobilį. Šiandien komisijai buvo pateiktas merginų interviu, užfiksuotas Kongletono policijos nuovadoje.

Viena pasakojo: „Žmogus, įsitraukęs mus į savo automobilį, prieš tai iš jo išlipo ir išėjo į gatvę, kalbėdamas su mumis. Pirmas dalykas, kurį jis pasakė, buvo: „aš visą dieną tavęs ieškojau “.

Tai šiek tiek sukrėtė, nes mes negyvenome Kongletone. Jis sakė, kad mes visą dieną tyčiojomės iš jo sesers.

Jis sakė: „Neturėsi akinių ant veido ir dantų, aš tave sukaposiu.

Tada jis liepė mums sėstis į automobilį, arba jis mus iš esmės nužudys".

McCann neigia visus 37 kaltinimus, įskaitant vaiko iki 13 metų išžaginimą, pagrobimą ir 11 įtariamų aukų seksualinę prievartą.

2019 11 29 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt