antradienis, lapkričio 24 d.
Sheffield: berniukas, kurį, kaip įtariama, nužudė mama, dėl vėžiu sergančio draugo nusidažė plaukus geltonai
tiesa.com
BBC

34 metų amžiaus Sarah Barrass kaltinama savo nepilnamečių sūnų nužudymu. Tristanui tebuvo trylika, o Blakeui keturiolika metų. Tristanas 2017 metais pasirodė BBC laidoje Our School (Mūsų mokykla) po to, kai pasirodė mokykloje sų įspūdinga geltonos spalvos skiautere.

Tristanas taip pasielgė, nes vienam jo draugų buvo diagnozuotas kaulų vėžys, o geltona buvo jo mėgstamiausia spalva. Taip vaikas siekė pakelti draugo nuotaiką ir padėti surinkti pinigų jo gydymui.   BBC laidoje Tristanas sakė: „mano draugas miršta dėl kaulų vėžio, aš paklausiau, ar negalėčiau nusidažyti dėl jo plaukų geltonai. Geltona - jo mėgstamiausia spalva.”  

BBC nuotrauka Tristanas tada sakė, kad tokia šukuosena jį daro tokiu žmogumi, kokiu jis nori būti.   Jis pridėjo: „su normaliais plaukais atrodai kaip bet kuris kitas žmogus”.   Tristanas ir jo vyresnėlis brolis Blakeas žuvo praėjusį penktadienį Shiregreene, Sheffielde. Jų mama, 34 metų amžiaus Sarah Barrass, apkaltinta dvejomis žmogžudystėmis.  

Blake Barrass, facebook nuotrauka

Sarah Barrass Sheffieldo Karališkąjame teisme pasirodė antradienį, ji laikoma areštinėje.  

Berniukų motina Sarah Barrass, facebook nuotrauka Vėliau ji stos prieš teismą kartu su berniukų dėde, 38 metų amžiaus Brandon Machin, kuris taip pat yra kaltinamas prisidėjęs prie berniukų žmogžudystės.   Sarah Barrass taip pat kaltinama tris kartus bandžiusi nužudyti du kitus vaikus.   Policija penktadienį, apie 07:30 ryto vietos laiku buvo iškviesta į namą Sheffieldo Shiregreen rajone.   Detektyvai atsisakė pasidalinti įvykio detalėmis, tačiau atskleidė, kad įvykis vyko viename objekte ir nebuvo šaudoma.

2019 05 29 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt