šeštadienis, kovo 6 d.
Ši kompanija darbuotojams JK pinigų negailėjo
tiesa.com

Per praėjusius finansinius metus Jungtinėje Karalystėje dirbantys informacinių technologinių kompanijos „Google“ darbuotojai savo sąskaitas papildė pavydėtinomis sumomis.

JAV registruota bendrovė minėtu ataskaitiniu laikotarpiu JK buvo įdarbinusi 3280 žmonių, kuriems išmokėjo 656,8 mln. svarų sterlingų, arba vidutiniškai po 183 tūkst. svarų sterlingų kiekvienam iš jų.

Tokiu atveju vienam darbuotojui per mėnesį tenka po daugiau nei 15 tūkst. svarų sterlingų. Į šią sumą taip pat įskaičiuotas ne tik išmokamas atlyginimas, bet ir premijos bei socialinis draudimas. Įdomu tai, kad JK padalinio vadovo atlyginimas nedaug skiriasi nuo uždirbančio vidutiniškai – 189,2 tūkst. per metus.

Nors turėjo didžiulių išlaidų, „Google“ uždirbo 201 mln. svarų sterlingų neaudituoto pelno, o tai – kur kas geresni rodikliai, lyginant su ankstesniu laikotarpiu.

Tiesa, jau ateinančiais metais šiuos skaičius gali gerokai pakoreguoti JK vyriausybė, ketinanti IT sektoriaus kompanijoms taikyti didesnius mokesčių tarifus.

2018 04 11 13:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt