trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Šiauliuose rasta nužudyta 15-metė, kūnas buvo suvyniotas į kilimą (papildytas)
BNS
BNS
Asociatyvi nuotrauka

Šiauliuose pirmadienio vakarą rasta nužudyta 15-metė paauglė.

Kaip BNS sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis, dėl nusikaltimo sulaikyti ir į areštinę uždaryti keturi įtariami jaunuoliai, tarp jų yra ir nepilnamečių.

Šiaulių apygardos prokuratūros atstovė Rasa Gelžinytė BNS sakė, kad prokuratūra po pietų antradienį kreipsis į teismą dėl kardomųjų priemonių paskyrimo. Kiek įtariamųjų prašoma bus prašoma suimti, kol kas nežinoma.

„Po pietų bus teismo posėdis dėl karomųjų priemonių, atliekami procesiniai veiksmai, sprendžiama dėl suėmimo termino, tikriausiai maksimaliam trijų mėnesių laikotarpiui“, – BNS sakė R. Gelžinytė.

Nusikaltimą tiria gausios teisėsaugos pareigūnų pajėgos, įtraukti vaiko teisių apsaugos atstovai, nes auka ir viena įtariamųjų yra nepilnametės.

Į kilimą susuktas merginos kūnas su žaizda galvoje rastas apie 21.30 val. Gegužių gatvėje.

R. Matonis LRT teigė, jog informacija buvo gauta iš žmonių, kurie pamatė prie konteinerio kruviną kilimą.

Įtariamieji – nepilnametė (g. 2007 m.), vyras (g. 2004 m.), vyras (g. 1999 m.) ir vyras (g. 2001 m.) – uždaryti į areštinę. Įtariamajai merginai šiuo metu yra 14 metų, nuo tokio amžiaus nepilnamečiai Lietuvoje jau gali būti teisiami dėl nužudymo.

„Jie buvo sulaikyti šiąnakt, iš esmės po įvykio gan greitai“, – LRT sakė policijos atstovas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Policija tiria kelias galimas nusikaltimo versijas, tačiau, pasak R. Matonio, apie jas konkrečiai kalbėti dar yra anksti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2022 07 05 11:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt