trečiadienis, birželio 3 d.
Šiaurės Airijoje nušauta moteris, policija laiko tai „teroristiniu incidentu“
tiesa.com
Twitter.com

Šiaurės Airijoje Londonderyje buvo nušauta viena moteris, o pareigūnai šį nužudymą laiko „teroristiniu incidentu“, penktadienį pranešė policija.

„Su liūdesiu galiu patvirtinti, kad nuo šįvakar Kregane paleistų šūvių žuvo 29-erių moteris. Laikome tai teroristiniu incidentu ir pradėjome tyrimą dėl nužudymo“, – socialiniame tinkle „Twitter“ pareiškė policijos viršininko pavaduotojas Markas Hamiltonas.

Kol kas aukos tapatybė dar nenustatyta, bet keli reporteriai sakė, kad tai buvo Lyra McKee, žurnalistė, anksčiau tądien socialiniuose tinkluose pasidalijusi nuotrauka, kurioje matyti Derio mieste vykstantys protestai, su prierašu „Deris šįvakar. Visiška beprotybė“.

Socialiniuose tinkluose vartotojai dalijosi nuotraukomis, kuriose matyti padegtų transporto priemonių, taip pat veidus užsidengę žmonės, mėtantys Molotovo kokteilius ir fejerverkus į policijos automobilius.

Kol kas neaišku, kas nušovė moterį, bet vienas įtakingas vietos politikas dėl to apkaltino „vadinamuosius disidentus“.

Žurnalistas Matthew Hughesas sakė, kad buvo nužudyta jo draugė L. McKee.

„Ką tik sužinojau širdį veriančią naujieną, kad mano draugė @LyraMcKee buvo nužudyta šįvakar Deryje per teroristinį incidentą“, – parašė jis tviteryje.

Laikraščio „The Belfast Telegraph“ reporterė Leona O'Neill sakė buvusi šalia tos moters, kai į ją buvo šauta.

„Stovėjau šalia tos jaunos moters, kai ji sukniubo prie policijos „Land Roverio“ šįvakar Kregane, Deryje. Iškviečiau jai greitąją pagalbą, bet policija paguldė ją ant savo automobilio galinės sėdynės ir nuvežė ją į ligoninę, kur ji ir mirė. Vos 29 metai. Šį vakarą jaučiuosi labai nusiminusi“, – parašė ji tviteryje.

ŠALTINIS: delfi.lt

2019 04 19 05:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt