trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Siekiant sumažinti nusikalstamumą Anglijos narkomanams bus dalinamas nemokamas heroinas  
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Policija šį mėnesį pradės naują kovos su nusikalstamumu schemą, nukreiptą prieš nusikaltėlius, darančius daugiausia smulkių ir vidutinio sunkumo nusikaltimų.

Naujas, radikalus būdas sumažinti nusikalstamumą bus išbandomas šį mėnesį - nuo narkotikų priklausomiems nusikaltėliams bus dalinamos nemokamos heroino dozės.  

Middlesbrough esančioje NHS klinikoje nusikaltėliai tris kartus per dieną galės susileisti A klasės narkotiko.  

Tai - dalis Clevelando policijos naujosios schemos, kuri yra pirmoji tokia Anglijoje. Ją sukūrė abejotinos reputacijos Clevelando policija ir įgaliotinis nusikalstamumui Barry Coppinger.  

Jo ofisas finansuos beveik trečdalį šio bandymo kainos metams - £440,000.  

Ankstyvūs tyrimai parodė, kad 20 šio šiaurės rytų Anglijos miesto žinomiausių narkomanų - kurių dalis dabar gaus nemokamo heroino - kartu per dvejus metus įvykdė apie 351 nusikaltimus - mokesčių mokėtojams jie kainavo apie £784,890.  

Middlesbrough bandymą seks kaimyninis Darlingtonas, o vėliau ir Durhamo policija.  

Turbūt nereikia nei sakyti, kad šis policijos užsiėmimas buvo pakrikštytas įvairiausiais žodžiais, kurių švelniausias buvo „susimovė”.  

Dalinai taip yra todėl, kad daliai visuomenės nesiseka suprasti, kodėl narkomanai nusikaltėliai neturėtų pradėti dar dažniau vykdyti smulkios nusikalstamos veiklos vardan nemokamo heroino.

2019 10 07 12:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt