šeštadienis, liepos 4 d.
„Sijonų kilnojimo įstatymas” įsigaliojo vakar: jį pažeidę rizikuojate ilga viešnage kalėjime
tiesa.com
facebook nuotrauka

Įstatymas, numatantis baudas bei laisvės atėmimo bausmes už sijonų kilnojimą ir vaizdo fiksavimo priemonių naudojimą siekiant viešoje vietoje užfiksuoti nieko neįtariančių moterų kelnaites ar genitalijas įsigaliojo vakar: štai, ką turite žinoti.

Tyrimas parodė, kad tokių nusikaltimų aukų amžius svyruoja nuo 7-erių iki 70-ties metų.

„Sijonų kilnojimas” oficialiai nusikaltimu pripažintas vakar, policijai nuo šiol taip besielgiančius žmones leidžiama suimti.

Bausmės kyla iki dviejų metų kalėjimo, o nusikaltėliai rizikuoja būti įrašyti į seksualinių nusikaltėlių registrą.

Pasak naujų policijos duomenų stebina ne tik pernai metais itin padidėjęs tokių nusikaltimų kiekis, bet ir tai, kad aukos - tiek mažametės mergaitės, tiek itin garbaus amžiaus damos.

Pasak duomenų aukos persekiojamos parduotuvėse, darbe, gatvėse bei mokyklose, tačiau tik keletas tokių nusikaltimų baigiasi nuobauda.

Didžioji dauguma tokių įvykių dalyvių - vyriškos lyties užpuolikas bei moteriškos lyties auka.

Ši žiauri nauja mada plinta kaip maras, nusikaltėliai naudoja vaizdo kameras, fotoaparatus bei telefonus, kad fotografuotų, filmuotų ar tiesiog pamatytų aukos kelnaites ar genitalijas be jos sutikimo.

Pasak policijos duomenų 25 iš 43 policijos skyrių Anglijoje ir Velse 2018 metais susidūrė su tokio pobūdžio nusikaltimais.

2019 04 13 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt