sekmadienis, liepos 5 d.
Širdies smūgio priežastimi tapo bulvė
tiesa.com

Oxfordshiro grafystėje moterį ištiko širdies smūgis, kai į ją iš pravažiuojančio automobilio kažkas sviedė bulvę, pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Policija ir greitosios medicinos pagalbos gydytojai, gavę pranešimą apie sužalotą moterį, buvo iškviesti į Manorsfield Road gatvę Bicesteryje.

Įvykį matę liudininkai teigė, jog moteris jau ruošėsi eiti per pėsčiųjų perėją, kai netikėtai iš pravažiuojančio automobilio į ją kažkas metė bulvę ir moterį čia pat ištiko širdies smūgis.

Vienas įvykio liudininkų Julianas Kempas neslėpė pasibjaurėjimo tokiu elgesiu ir savo „Facebook“ paskyroje rašė: „Koks idiotas galėjo mesti bulvę į per kelią einančią moterį!!!! Iškart po šio incidento ji patyrė širdies smūgį!“

Temzės slėnio policija (angl. Thames Valley Police) tiria užpuolimą.

Policijos atstovas teigė: „Į įvykio vietą atvyko pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos gydytojai, moteris buvo nuvežta į Johno Radcliffe'o ligoninę. Policija šiuo metu tiria nusikaltimą. Visų, turinčių informacijos apie šį incidentą, prašome skambinti policijai trumpuoju numeriu 101.“

2015 11 03 10:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt