pirmadienis, spalio 26 d.
Šiuolaikinis Robinas Hudas: būsto pašalpas išdalino bėdžiams
tiesa.com

Pasinaudojęs tarnybine padėtimi, namų ūkio pareigūnas įtariamas vykdęs didelias būsto pašalpų permokas draugams bei skurdžiau gyvenantiems. Vyras iššvaistė per 10 tūkst. svarų.

36-erių Stevenas Shaw dirbo Swindon miestelio savivaldybėje. Prieš keletą metų užėmęs butų ūkio valdytojo pareigas, vyras labai džiaugėsi galėsiantis sutvarkyti būsto pašalpų sistemą. Tačiau, kaip pranešė express.co.uk, šiuo metu vyrui gresia įkalinimas pusantrų metų.

Bendrame biudžete pasigedusi 55 tūkst. svarų, savivaldybės taryba nusprendė atlikti nuoseklų mokėjimo istorijos patikrinimą. Tyrimo eigoje buvo apsistota ties S.Shaw darbu. Buvo rasta suklastotų dokumentų, pagal kuriuos pinigai buvo skiriami jau mirusiems arba neegzistuojantiems piliečiams.

Vienai moteriai į skirtingas sąskaitas buvo išmokėta 900 svarų, kai tuo tarpu jai priklausė tik 776 svarai. Nerasta jokių įrodymų, kad savivaldybės tarnautojas iš to gavo finansinės naudos.

Paaiškėjo 10 žmonių, kuriems buvo darytos nuolatinės būsto pašalpų permokos. Įdomiausia tai, kad visi šie žmonės turi ne tik finansinių problemų, bet tuo pačiu aktyviai kovoja, kad vietinė futbolo rinktinė galėtų žaisti artimiausiame turnyre. Geradario sūnus taip pat žaidžia toje komandoje. Spėjama, kad sukčiaudamas su pašalpų mokėjimu, S. Shaw taip norėjo palengvinti bendraminčių dalią.

Tačiau baudžiamojom atsakomybėn bus patrauktas ir šių laikų Robinas Hudas, ir žmonės, kuriems jis siekė padėti. Mat įstatymai nurodo, kad pastebėję netikslumus pašalpų mokėjime piliečiai privalo kreiptis į atitinkamas institucijas. Nė vienas iš 10 to nepadarė.

2015 06 22 08:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt