trečiadienis, liepos 8 d.
Skandalas Anglijoje: spjovė į garbingo žaidimo principus ir įvartį pelnė pasinaudojęs varžovo trauma
tiesa.com
Twitter.com

Anglijos antroje pagal pajėgumą lygoje („Championship“) sekmadienį paskutinėse 45-ojo turo rungtynėse susitiko „Leeds United“ ir „Aston Villa“ klubai.

Abi ekipos kovoja dėl patekimo į atkrintamąsias rungtynes, kuriose paaiškės paskutinis kelialapis į „Premier“ lygą. Į ją automatiškai patenka pirmas dvi vietas čempionate iškovojusios ekipos, o 3-6 pozicijas užėmusios komandos žais papildomas rungtynes, po kurių paaiškės paskutinė kito sezono „Premier“ lygos naujokė.

Čia pergalė buvo būtina šeimininkei „Leeds United“, tik ji leido tikėtis dar pakovoti dėl tiesioginio bilieto į „Premier“ lygą.

Bekompromisiniame mūšyje netrūko aštrių momentų, o aistros aikštėje užvirė 72 minutę.

Aikštės viduryje kovodamas dėl kamuolio susižeidė „Aston Villa“ futbolininkas Jonathanas Kodjia, kuris nesikėlė nuo vejos. Atrodė, kad netrukus kamuolį kontroliavę „Leeds United“ žaidėjai jį netrukus išspirs už šoninės linijos, kad futbolininkui būtų suteikta pagalba.

Dalis „Aston Villa“ žaidėjų jau laukė ir skėsčiojo rankomis, kada varžovai nutrauks savo ataką ir sustos.

Tačiau kamuolį krašte gavęs Mateuszas Klichas nepaisė garbingo žaidimo principų ir prasiveržęs vartų link pelnė įvartį.

Tai įsiutino „Aston Villa“ futbolininkus, kurie puolė prie įvartį pelniusio M. Klicho.

Didžioji dalis abiejų komandų žaidėjų įsivėlė į masines peštynes, chaosas aikštėje truko šešias minutes.

[TW=https://twitter.com/SoccerAM/status/1122487202938855425?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1122487202938855425&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.delfi.lt%2Fsportas%2Ffutbolas%2Fskandalas-anglijoje-spjove-i-garbingo-zaidimo-principus-ir-ivarti-pelne-pasinaudojes-varzovo-trauma.d%3Fid%3D81028525]

Arbitras iš aikštės pašalino „Aston Villa“ žaidėją Anwarą El-Ghazi, dar du abiejų ekipų žaidėjai išvydo geltonas korteles. Be to, „Leeds United“ strategas Marcelo Bielsa paprašė savo žaidėjų leisti varžovams netrukdomai pelnyti įvartį. 77 min. tą padarė Albertas Adomah, kuris beveik netrukdomai pasiekė baudos aikštelę ir kamuolį pasiuntė į neginamus vartus.

Tik vienas „Leeds United“ gynėjas Pontusas Janssonas bandė sukliudyti varžovui pelnyti įvartį. Čia vėl kilo nedidelis apsistumdymas.

Mažumoje mačą užbaigusi „Aston Villa“ apsigynė ir ypač emocingos rungtynės baigėsi 1:1. „Leeds“ turnyro lentelėje 3-ias, „Aston Villa“ – 5-a.

Šios ekipos po kelių savaičių vėl tarpusavyje susitiks atkrintamosiose rungtynėse dėl bilieto į „Premier lygą. Joje po šių lygiųjų vietą užsitikrino „Sheffield United“, kuri su „Norwich“ ekipa kitą sezoną pradės stipriausioje Anglijos lygoje.

ŠALTINIS: delfi.lt

2019 04 29 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt