šeštadienis, sausio 23 d.
Skandalas: „lietuvaičių mafija” kaltinama diskriminacija
tiesa.com

Prabangiojo parduotuvių tinklo „Harrods” darbuotojas buvo atleistas už tai, kad suvalgė gabalėlį šokoladinio pyrago, pranešė naujienų portalas standard.co.uk. Už šį nesusipratimą, vyriškis kaltina lietuvaites koleges.

Incidentas įvyko viename iš „Harrods” esančiame restorane „Godiva Chocolate Cafe”. Jo vadybininkas, Juan Mackenzie, buvo atleistas už tai, kad paragavo 7,5 svaro vertės pyrago gabalėlį, kurio atsisakė vienas iš restorano lankytojų. Pastarojo teigimu, pyragas buvo per sausas.

Vėliau J. Mackenzie prapjovė naują pyragą ir paragavo, ar jis šviežias ir pakankamai drėgnas. Už tai, vyriškio teigimu, jis ir buvo atleistas. Taip pat ex-vadybininkas tikino, kad kelis mėnesius buvo engiamas ir diskriminuojamas kolegų. „Harrods” šiuos kaltinimus neigia.

Kartu dirbusios lietuvaitės, kolegų vadinamos „lietuvaičių mafija” (angl. „Lithuanian mafia”), kaltinamos už tai, kad tyčiojosi iš J. Mackenzie amžiaus, rasės, todėl kad jis yra plikas, taip pat jos apkaltino vyriškį pyrago vagimu. J. Mackenzie stojo į teisinę kovą kaltindamas lietuvaites ir kitus kolegas rasizmu ir diskriminacija.

Buvęs vadybininkas iš „Harrods” reikalauja 1 milijono svarų moralinės kompensacijos.

Tuo tarpu kartu dirbęs barmenas apibūdino patį J. Mackenzie kaip nepastovų ir prieštaraujantį, o „Harrods” atstovas teigė, kad du liudininkai matė, kaip J. Mackenzie valgė pyragus, o ne tik ragavo.

2015 07 20 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt