pirmadienis, liepos 6 d.
Skandalas: paaiškėjo, kokiais kriterijais remiasi išduodant leidimus gyventi šalyje
tiesa.com

Jungtinės Karalystės (JK) Migracijos tarnyba ir vėl įsivėlė į skandalą. Pasirodo, Vidaus reikalų ministerijos darbuotojai vizas išduoda įvertinę, kiek finansinės naudos asmuo galėtų atnešti šaliai.

Dienraščio „The Guardian” išspauzdintame straipsnyje taip pat teigiama, kad kiekvienas vizos prašymas iki šiol yra vertinamas ne standartizuotai, o individualiai. Dėl šios priežasties Migracijos tarnybos darbuotojai yra pervargę, dirba neefektyviai, o daugelis jų net nėra pakankamai kvalifikuoti.

Teigiama, kad darbuotojai patiria „vidinį spaudimą” be aiškios priežasties uždelsti vizų prašymus, ypač tuos, kurie prašomi santuokos pagrindu, o pirmenybę teikti studentų vizoms, kurios valstybei kur kas pelningesnės.

Tiesa, pati migracijos tarnyba tokius kaltinimus neigia.

„Šiemet migracijos tarnyba patvirtino 2,6 mln. vizų. Standartiniai prašymai išduoti vizą užsienyje nustatomi pagal bylos faktines aplinkybes, o ne pelno pagrindu. Kai kurios bylos gali būti nepaprastai sudėtingos ir reikalauja daugiau informacijos, kol mes priimsime sprendimą.”, - teigiama Migracijos tarnybos komentare.

2017 12 26 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt