trečiadienis, liepos 8 d.
Skandalas: žiauriu nužudymu Anglijos policija apkaltino ne tą lietuvį
tiesa.com

Praėjusią savaitę Jungtinės Karalystės (JK) policija paviešino informaciją, jog ieško 57-erių metų lietuvio Vytauto Jokubausko, įtariamo žiauriu moters nužudymu Peterborough mieste.

Kaip savaitgalį pranešė „Tiesa”, moters kūnas Peterborough mieste esančiame name buvo rastas be galvos ir galūnių. Dvi įtariomojo nuotraukos šmėžavo visuose didžiausiose Anglijos žiniasklaidos priemonėse. Nuotraukas žurnalistams išplatino Anglijos policija.

Kūnas lagamine:policija medžioja lietuvį

Nužudymu įtariamas lietuvis suimtas policijos

Į tv3.lt redakciją kreipėsi įtariamojo bendravardis ir bendrapavardis Vytautas Jokubauskas, kuris teigė, kad žiniasklaidoje buvo pateikta jo nuotrauka, nors jis Anglijoje niekada nėra net buvęs.

„Čia nesumaišytas, o apšmeižtas ant visos Lietuvos. Man paskambino draugas iš Anglijos, sako: nebuvęs Anglijoje ir nužudei žmogų Anglijoje?,“ – tv3.lt pasakojo Vytautas Jokubauskas.

Mažeikietis V. Jokubauskas buvo sukrėstas ir šokiruotas, jo socialinės paskyros yra užblokuotos, o visi pažįstami ir bendradarbiai klausinėja, ar jis įvykdęs šį žiaurų nusikaltimą.

Vytautas Jokubauskas tvirtino, kad kreipėsi į policiją, tačiau pagalbos nesulaukė.

„Kur kreipiuosi lyg į sieną atsimušu, policijai aš pareiškimus parašęs, bet vis tiek tas pats. Policija sako: reikia išsiaiškinti, nes iš kur mes žinom, kad jūs nebuvot Anglijoje. Taip dabar dvi dienas ir aiškinasi,“ – tikino mažeikietis.

Dėl galimo ryšio su kraupia žmogžudyste vyras net darbdavio buvo iškviestas pasiaiškinti. Galiausiai, kol mažeikiškis aiškinasi su policija, buvo jis, ar ne Anglijoje, jis buvo priverstas pasiimti atostogų.

2015 06 09 13:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt