pirmadienis, liepos 13 d.
Skaudi sukaktis: ar dešimt metų dingusi Madeleine gyva?
tiesa.com

Šiandien, gegužės 3-ąją sukako lygiai dešimt metų nuo vieno mįslingiausio ir garsiausiai nuskambėjusio mažosios britės Madeleine McCann dingimo. Geriausi pasaulio detektyvai ir tyrėjai per dešimt metų nesugebėjo įminti šio kone legendomis apipinto mergaitės dingimo mįslės.

Uoliai sekę kiekvieną McCann'ų šeimos tragedijos detalę žmonės per dešimtmetį sukūrė ne vieną sąmokslo teoriją. Įtarimai dėl mergytės pagrobimo ar net nužudymo krito ne tik ant daugiau nei pusšimčio įtartinų asmenų, tačiau ir ant mažylės tėvų pečių.

Buvo spėliojama, jog gydytojais dirbantys abu Madelaine tėvai, atostogų Portugalijoje metu prieš miegą sudavė mažylei per didelę migdomųjų dozę, kad ši ramiai ilsėtųsi, kol šie su draugais vakaros netoliese esančiame restorane.

Neva tai, pamatę, jog dozė mergytei buvo per didelė ir supratę, kad ši nebegyva, jos kūneliu tiesiog atsikratė.

2007 metų rugsėjį mažosios Madeleine tėvai netgi buvo paskelbti byloje įtariamaisiais, bet kaltinimai jiems nebuvo pateikti. Tėvai atkakliai neigė prisidėję prie šio nusikaltimo ir tvirtino, kad Madeleine buvo pagrobta. Beje, kiek vėliau teisme jie laimėjo ir bylą dėl šmeižto.

Vos trejų M. McCann dingo atostogų metu iš viešbučio kambario Praja da Luse kurorte Pietų Portugalijoje 2007 metų gegužės 3 dieną.

Madeleine tėvai Kate ir Gerry McCannai niekada neatsisakė vilties rasti savo vaiką ir iš karto po dingimo pradėjo plataus masto mergaitės paieškos kampaniją. Tačiau net ir kampanijai skirti milijonai svarų sterlingų nepadėjo surasti paslaptingai dingusios dukros, o tėvai neslėpė nusivylimo tyrimą atliekančių pareigūnų darbu.

Dešimt metų trunkantis tyrimas iš viso kainavo kiek daugiau nei 11 mln. svarų sterlingų.

Visgi vos prieš kelias dienas pasklido žinia apie kiek netikėtą posūkį vaikų pagrobimo simboliu tapusios Medelaine byloje.

Jungtinės Karalystės (JK) policija, tirianti mergytės dingimo istoriją, tikina nustačiusi tapatybę moters, kurį gali tapti raktu žymiojoje ieškomos mergaitės byloje.

Tyrėjai ir privatūs detektyvai teigė išnaršę visą Europą ieškodami moters, pastebėtos šalia apartamentų Praja da Luse, Portugalijoje, M.McCann dingimo metu. Kaip tikino neįvardinti šaltiniai, policija esą gali jau netrukus apklausti įtariamąją.

O štai ką apie mažosios britės dingimą šią bylą ne vienerius metus daugiau ar mažiau sekę žmonės.

2017 05 03 11:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt