ketvirtadienis, birželio 24 d.
Skerdynės Leytonstone stotyje: „Čia jums už Siriją”
tiesa.com

Šeštadienio vakarą į Leytonstone stotį išskubėjo policijos ir greitosios medicininės pagalbos ekipažai. Stotyje siautėjo užpuolikas, kuris peiliu sužeidė tris žmones, vieną iš jų – sunkiai.

Nusikaltėlis buvo sulaikytas panaudojus elektrošoką. Pranešama, kad įvykusios kruvinos pjautynės traktuojamos kaip teroristinė ataka.
 
Policijos atstovo teigimu, pagalbos šauksmo skambučio pareigūnai sulaukė 19:06 val. Buvo pranešta, kad Leytonstone stotyje nudurtas asmuo, taip pat peiliu grasinama ir kitiems žmonėms. 19:14 val. pareigūnai sulaikė užpuoliką. Jis šiuo metu laikomas rytų Londono policijos stotyje. 
 

„Aš ruošiausi į kalėdinį darbo vakarėlį. Kai įėjau į stotį, pastebėjau, kad daug žmonių bėga. Vaizdu, kurį netrukus pamačiau, negalėjau patikėti: vienas vyras buvo su peiliu rankoje, kitas – gulėjo ant žemės. Išsigandau ir bėgau už savo gyvenimą”, – naujienų portale mirror.co.uk cituojamas incidento liudininkas. 

Stotyje prie kasų matėsi kraujo klanas. Teigiama, kad užpuolikas po atakos rėkė: „Čia jums už Siriją, taip nutinka, kai atakuoji Siriją, jūsų visų kraujas liesis.”, tačiau pareigūnai atsisakė komentuoti šiuos liudininkų pasakojimus.

„Šį incidentą mes laikome teroristiniu. Raginu žmones išlikti ramius, tačiau pasiruošusius ir budrius“, – pareigūną cituoja britų spauda.

Delfi.lt rašė, kad šeštadienį Jungtinės Karalystės karališkųjų oro pajėgų (RAF) naikintuvai antrą kartą surengė oro atakas Sirijoje. RAF vėl taikėsi į „Islamo valstybės“ (IS) naftos gavybos vietas, misijoje dalyvavo du „Tornado“ ir du „Typhoon“ naikintuvai. Kariniai veiksmai pradėti ketvirtadienį praėjus vos kelioms valandoms po to, kai šalies parlamentas patvirtino Didžiosios Britanijos karinius veiksmus Sirijoje.

Šokiruojantis video:

2015 12 06 08:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt