penktadienis, rugpjūčio 12 d.
Škotijoje pasiūlyta suteikti R. Mancini pilietybę už pergalę prieš Angliją EURO 2020 finale
Alfa.lt
Twitter
Roberto Mancini

Škotijos laikraštis „The National“ pasiūlė Italijos futbolo rinktinės vyriausiąjį trenerį Roberto Mancini apdovanoti šalies pilietybe už tai, kad jo vadovaujami italai Europos futbolo čempionato finale nugalėjo Anglijos futbolininkus.

Sekmadienį Londone vykusiame finale italai įveikė Angliją (1:1, baudinių serija 3:2) ir po 53 metų vėl tapo stipriausiais žemyne.

„Padarykite Roberto Bruce'ą (Robertas Bruce'ą – Škotijos karalių, kovojusį už nepriklausomybę nuo Anglijos – red.) Škotijos garbės piliečiu. Kviečiame „The National“ skaitytojus prisidėti prie to, kad Mancini būtų apdovanotas už nuopelnus Škotijai“, - savo Twitter paskyroje paskelbė „The National“, įdėjusi Italijos rinktinės trenerio nuotrauką į naujo leidinio viršelį.

Į ankstesnio numerio viršelį šis Škotijos laikraštis buvo įdėjęs R. Mancini nuotrauką, kurioje jis įsikūnijęs į filmo „Narsioji širdis“ pagrindinio herojaus  Williamo Wallace'o vaidmenį.

„Išgelbėk mus, Roberto, tu esi paskutinė mūsų viltis“, - rašoma viršelio antraštėje.

Filmas „Narsioji širdis“ yra istorinė drama apie škotų didvyrį W. Wallace’ą (jį vaidino aktorius Melas Gibsonas), kuris veda savo žmones į sukilimą prieš Anglijos karaliaus tironiją. 

2021 07 13 15:28
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt