ketvirtadienis, spalio 22 d.
Škotijoje žuvo jauna lietuvaitė
tiesa.com

Skaudi nelaimė sukrėtė mažo Škotijos miesto bendruomenę – užgeso avarijos metu sunkiai sužalotos 14-metės lietuvės gyvybė.

Šiaurinėje šalies dalyje esančiame nedideliame Buckie mieste gyvenusi Neringa Narušytė buvo sunkiai sužalota trečiadienį vėlai vakare, kai 17-mečio jos draugo vairuojamas automobilis „Vauxhall Corsa“ kelio posūkyje kaktomuša rėžėsi į visureigį „Nissan Terrano“.

Avarija įvyko Aultmore, tarp Buckie ir Keith miestų apie 22.40 val.

Sumaitotame lengvajame automobilyje įstrigusią jaunuolių kompaniją išlaisvino su specialia įranga į įvykio vietą atvykę ugniagesiai. Vairuotojas ir 14, 16 bei 17 metų paauglės patyrė nedideles traumas, visureigį vairavęs 42 metų vyras taip pat nukentėjo nesunkiai.

Tuo tarpu N. Narušytė netrukus sraigtasparniu buvo nugabenta į Glazgo ligoninę, tačiau medikams jos išgelbėti nepavyko. Ryte policijos pareigūnai pranešė apie jos mirtį.

Mergaitė su mama į Jungtinę Karalystę iš Panevėžio apskrityje esančios Raguvos atvyko prieš 11 metų, su ja kartu gyveno vyresnė sesuo, patėvis ir prieš 10 šį pasaulį išvydęs broliukas. Vietos mokykloje, kurioje Neringa buvo tikra pažiba, lietuvaitei atiduota moksleivių bei personalo pagarba.

Avarijos priežastys tiriamos.

„Prašome visus, galinčius suteikti bet kokios informacijos apie įvykio aplinkybes kuo greičiau susisiekti su mumis“, – sakė vietos kelių policijos seržantas Robas Warnock.

Avarijos vieta:

[5148]

Lengvatos verslui – mokesčių mokėtojų sąskaita?

Rytų Londone – kaip per filmą „Greiti ir įsiutę“

2016 10 28 09:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt