pirmadienis, kovo 1 d.
Smethwick: iš pravažiuojančio automobilio apšaudytas vyras
tiesa.com
facebook nuotrauka

Pareigūnai Mallin gatvėje Smethwicke pasirodė po to, kai ten iš pravažiuojančio automobilio buvo apšaudytas vyras. Liudininkai teigė, kad įvykio vietą pareigūnai saugojo visą vakar naktį.  

Išpuolis įvyko apie 21:00 vakaro vietos laiku, į vyrą šaudyta iš keturiais ratais varomo automobilio. Dalis Mallin gatvės uždaryta dėl vykdomo tyrimo.  

Liudininkai teigia apie 21:14 gatvėje išgirdę šūvius ir pranešę apie įvykį policijos pareigūnams bei skubios pagalbos tarnyboms.  

Vienas iš gatvės gyventojų pasakojo, kad policija į įvykio vietą atvyko per 5 minutes: „visur knibždėte knibždėjo policijos ir paramedikų, gatvė ir stovėjimo aikštelė buvo atitverta visą naktį.  

Šaudė iš naujutėlaičio VW, šūviai pažadino mano 3 metukų amžiaus dukrytę.  

Kasnakt čia renkasi gaujos, apie 22:00 ar 23:00 vakaro - tai didžiulė problema. Nerimauju dėl savo saugumo. Mačiau ir gaujas su peiliais besitrinant stovėjimo aikštelėje. Pergyvenu dėl savo šeimos saugumo”.  

Policija kreipėsi į visuomenę pagalbos: ieškomi įvykio liudininkai - policijai žinoma, kad įvykį matė pėstysis, vėliau pabėgęs iš įvykio vietos.  

Pasak policijos surinktos informacijos automobilis, iš kurio buvo šaudoma, buvo tamsios spalvos keturių varomųjų VW.  

Su policija galite susisiekti trumpuoju numeriu 101, taip pat galite anonimiškai susisiekti su labdaros organizacija „Crimestoppers” numeriu 0800 555 111. Įvykio kodas yra 2539, 8 October.  

Nukentėjusysis vyras - 21 metų amžiaus, jis gydomas ligoninėje, ypač sunkiai sužalota jauno vyro akis.

2019 10 09 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt