ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Šokiruoja: britų žiniasklaida parodė paskutines 9 metų Anglijos lietuvės gyvenimo akimirkas
Alfa.lt
Scanpix
Deividas Skebas.

Vaizdo kameros atskleidė paskutines devynmetės lietuvės, kuri buvo mirtinai subadyta peiliu, kai džiaugsmingai žaidė gatvėje su savo mažąja sesute, akimirkas, rašo Dailymail.co.uk ir pateikia vaizdo įrašą.

Mergaitė buvo žiauriai nužudyta prie motinos parduotuvės Bostono miesto centre, Linkolnšyro grafystėje, liepos 28 d., ketvirtadienį, apie 18.20 val.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip devynmetė vidury baltos dienos žaidė su penkiamete sesute gatvėje su lanku. Tai mergaitės dažnai darydavo, kol mama būdavo darbe. Bet šį kartą vos po dešimties minučių devynmetė buvo užpulta.

Po to vaizdo įraše matyti, kaip prie Lilijos pribėga policijos pareigūnai, o paskui juos – medikai, kurie skubėjo prie mergaitės su pirmosios pagalbos krepšiais, desperatiškai bandydami ją išgelbėti.

Pirmadienį Linkolno karališkajame teisme 22 metų Lietuvos piliečiui Deivydui Skebui buvo pateikti kaltinimai dėl devynmetės mirtino subadymo peiliu. Jis buvo suimtas iki kito pasirodymo Linkolno karūnos teisme rugsėjo 19 d., kai bus paskirta preliminari teismo posėdžio data.

Pasak laikraščio „The Sun“, po tragedijos jos šeima esą slapstėsi, bijodama, kad prieš ją gali būti surengtas naujas pasikėsinimas.

Devynmetės mirtis sukėlė didžiulį šoką tiek tarp Anglijos lietuvių, tiek visoje Britanijoje. Vienas šeimos draugas apibūdino mergaitę kaip „devynerių metų angelą“ ir „vieną gražiausių būtybių“ ir pridūrė: „Niekas nepajus jos mamos skausmo. Mergaitė buvo saulės spindulys, kaip ir jos tėvai, kurie buvo pagrindiniai mūsų bendruomenės ir mokyklos renginių pagalbininkai. Skausmas yra neapsakomas. Esame sugniuždyti šios sukrečiančios žinios! Ilsėkis ramybėje, mažasis angele.“

Vyriausiasis inspektorius Martynas Parkeris apibūdino Lilijos mirtį kaip „širdį veriančią“ ir pridūrė, kad ši byla „paveikė daugybę žmonių Bostone ir už jo ribų“.

Linkolnšyro policija teigė, kad Lilijos tėvams padeda specialiai apmokyti pareigūnai.

2022 08 04 13:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt